Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a töritanárunk egyszer csak összeesik, és meghal, én pedig odarohanok hozzá és elkezdem kétségbeesetten kiabálni, hogy "mentőt, mentőt!" egyébként nem tartozik a kedvenc tanáraim közé az illető, ezért is furcsállom ezt az álmot.
2011. máj. 5. 16:59
 1/5 anonim válasza:
Légyszíves írd le mi történt az előtt töri órán, a tanárral kapcsolatban mit gondoltál, hol voltál, min gondolkodtál aznap este, gondoltál e valaha a tanár halálára vagy esetleg egy tanár halálára vagy csak a halálra?
2011. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mentél oda hozzá, annak ellenére, hogy nem szereted, mert a lelked mélyén jószívű vagy :) valószínűleg élőben is ugyanezt az ösztönt érezted volna. Lehet azért álmodtad ezt, mert a napokban doga volt, vagy megszivatott egy felelésnél?
2011. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, még sosem gondoltam rá, hogy meghal, vagy ilyesmi, csak néha szidom őt, mert vannak szerintem hülye dolgai, de egyébként tud aranyos is lenni. És semmi ilyesmire nem gondoltam lefekvés előtt sem, arra gondoltam, hogy megismerkedtem egy aranyos lánnyal. :D
2011. máj. 5. 17:32
 4/5 hejj ***** válasza:
én azt hallottam, h az álmok mindig az ellentétet jelentik...szal ha valaki meghal, akkor születés elsz..lehet, h terhes?? :O
2011. máj. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ötvenvalahány éves és az anyjával él:D
2011. máj. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!