Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet? Mit...

Miért álmodtam ilyet? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

15/L vagyok van barátom 11 hónapja,nagyon szeretem,hűséges vagyok hozzá,de...

...azt álmodtam,hogy az egyik nagyon kedves haverommal,aki 20/F bulizni voltunk,és buli után náluk mentünk,ahol flörtölgettünk majd csókolóztunk a fürdőszobában...az anyukája hazajött és bejött a fürdőbe aztán mondta,hogy nem kell bújkálni...majd,nem tudom hogy,de jöttek a haverom rokonai és elbeszélgettünk velük,mert a haverom bemutatott nekik

és,úgy voltunk,mint ha együtt lennénk,édesgettük egymást,meg minden...pedig mind a ketten tudtuk,hogy van barátom..és,ami meglepő én nagyon élveztem a helyzetet,nagyon jó volt vele,és mikor felébredtem szomorúan döbbentem rá,hogy csak álom volt! :((


Ez mégis mit jelentsen?


2011. szept. 26. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, azt, hogy ezt álmodtad. Azt, hogy ez nem valóság volt, de biztos sok ilyesmit járatsz át az agyadon, hogy ez kivel jár, az kivel jár, hány kije volt. Ez benne van az emberben ilyen korban, de nem kellene szabadjára engedni, jobban jársz, ha megtartóztatod magad még pár évig.
2011. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. szept. 29. 20:23
 3/4 anonim válasza:
Végeztem egy kisebb kutatást, hiszen ebben a témában dolgoztam évekig és arra jutottam , hogy ha alvás előtt mondjuk lovakra gondolsz , utána mondjuk megnézel egy filmet vagy bármi mást csinálsz majd lefekszel akkor lovakkal fogsz álmodni. Ezek nagyon érdekes dolgok, bár attól is függ , hogy mennyire vagy aktív a REM fázisaidban. Ha érdekel olvass utána 56/F
2011. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GusztixD ***** válasza:
Szerintem azt jelenti hogy szakítani fogsz egy fiú miatt a barátoddal :|
2011. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!