Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan hogy álmodtatok...

Volt már olyan hogy álmodtatok és közben eszetekbe jutott hogy ez csak álom és bármit megtudtatok tenni ami eszetekbe jutott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
Gyakran van ilyen.
2011. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nem. De olyan már volt hogy álmomban tudtam hogy álmodok és ezért felkeltem.
2011. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
amikor jót álmodok akkor sajnos gyakran eszembe jut az álom alatt, hogy ez sajnos csak egy álom és ne éljem bele magam... de érdekes módon mikor rosszat álmodok ilyen nem történik, akkor mindig elhiszem hogy ez igaz.
2011. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
15:56 énis tiszta igy :D
2011. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

igen. aztán amikor rájöttem,hogy ez egy álom egyből felébredtem:SS

14/L

2011. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a tudatos álom, sokszor előfordult már velem.Már sikerült odáig fejlesztenem, hogy nem ébredek fel belőle azonnal, így van időm kísérletezgetni az élménnyel.Ilyenkor bármit megtehetünk, amit akarunk.Ritkán fordul elő, hogy nem sikerül behozni az álomba, amit szeretnék.
2011. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nálam is volt.

de nem ébredtem fel.

az volt hogy vonatra akartam felszálni mert budapesten belül akartam meni valahová és elgondolkodtam hogy miért is száljak fel a vónatra? nem villamossal kéne.

aztán eltévedtem :D )


ha bármit tudsz már csinálni az álmodban az a Tudatós álmodás.(persze gyakorolni kell hozzá :) )


am nálam amikor látszik hogy rémálom kerekedik akkor elsőt amit csinálok hogy megprobálok kilépni az álomból.(felébredni) van amikor sikerül,van amikor nem.

de persze nálam nagyon ritka a rémálom.

és volt amikor úgy voltam álmomban ugy ha testben lennék úgy irányitanám a testem, tudtam hogy álmodok és kezdtem vonla neki az álomirányitáshoz csak elismételtem 1 mondanot hogy hogyan is kell irányitani az álmot vagy mit, és felébredtem :(


de am amugy nagyon jókat szoktam álmodni :D adnak jó ötletett :D

2011. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én álmomba mindig valakitől megkérdezem hogy álmodok-e és azt mondja hogy igen akkor bármit megcsinálok amit ébren nem mernék xD
2011. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

16:28-nak.

leíród hogyan fejleszteted ki?

mert nagyon szeretném én is kifejleszteni jobban.

kicsit megy cask sajnos :(

2011. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak egyszer volt olyan, h az álom közepén jöttem rá, h álmodom, mégpedig abból, h cápák lubickoltak egy úszómedencében :D


Am általában ak van tudatos álmom, amikor az ágyamból felébredek, most volt eszembe, h ma is volt, csak ugyanúgy ki kell nyitnom a szememet, és ha nem nagy odafigyeléssel csinálom, ak felébredek, mint most.


az az érdekes, h amíg szüleimnél laktam, mindig az ottani ágyamban ébredtem föl, mostanában pedig mindig az lbérleti ágyamból ébredek föl. az ágy helye meg a szoba mind ugyanaz, de az utca kinézete általában megváltozik, és olykor repülni is tudok :)

2011. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!