Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan hogy álmodtatok...

Volt már olyan hogy álmodtatok és közben eszetekbe jutott hogy ez csak álom és bármit megtudtatok tenni ami eszetekbe jutott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Régen velem nagyon sokszor előfordult, szinte minden éjjel, de mostanában egyre ritkábban.
2011. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
én olyankor szinte mindig felébredek.:s
2011. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Volt, de igazából a tudat, hogy álmodom számomra jelentéktelen olt, és mintha nem is tudnám úgy reagáltam. De eddig csak kétszer volt, és az elsőnél felkeltem, a másodikat meg most írtam.
2011. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Gyakran álmodom olyasmivel az életemmel kapcsolatban, amik miatt szorongok.

Ilyenkor mikor megfogalmazom, hogy ez csak álom, akkor meg tudom változtatni a "múltat". Például ha álmomban lekésem a buszt, akkor egyszerűen azt álmodom, hogy elérem, és az álom kicsit máshogy, de folytatódik (azzal a tudattal, hogyha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném, akkor megváltoztathatom). Néha "előre" is tudom befolyásolni az álmot, de csak akkor működik a dolog, ha valamit nagyon erősen akarok, hogy NE történjen meg, mert félek tőle.

Szóval nem csinálok bármit, amit szeretnék, inkább csak kikerülök olyanokat, amit nem szertnék.

Ha pl. épp attól félek, hogy el fogok aludni, akkor ezt elkerülendő, felkelek megnézni az időt. :-)

2011. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó volt, de sajnos ritkán van :(
2011. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!