Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom hullákkal. Mitől?

Visszatérő álom hullákkal. Mitől?

Figyelt kérdés

Sokszor álmondom azt, hogy megöltem valakit, majd elrejtettem, és azon rettegek, hogy megtalálják a hullát, és kiderül, hogy én tettem.

Magát a gyilkosságot nem álmodom meg, és az sem tudom kit öltem meg. Az álom már magával a rettegéssel kezdődik, hogy megöltem valakit, és rettegek a lebukástól.


Volt, amikor injekcióval öltem, és bepánikoltam, hogy hova rejtsem el az ampullát, meg a tűt.

Volt amikor homokozóba ástam el a hullát, és rémülve láttam, hogy gyerekek játszanak ott az anyukákkal, és az egyik már félig kiásta a kezét. (Akkor még hullaszagot is éreztem.)

Volt amikor a házban hagytam egy egész kinyírt családot, és lehúztam a redőnyöket, hogy senki ne lásson be. Erre meg a saját apám kezdett gyanakodni, hogy napok óta nincs mozgolódás a házban, be kellene nézni...


Iszonyatos rettegés lesz ilyenkor urrá rajtam. Vajon mi az oka, hogy ezt álmodom?


2011. máj. 24. 00:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szia kedves Utolsó!


Hááát, így végig olvasva a lehetőségeket, és jobban magamba nézve... valószínűleg az lehet, hogy kényszeresen meg akarok felelni másoknak, és azok a hullák tulajdonképpen én vagyok. Az igazi énem, amit titkolnom kell, és elrejtenem mások elől.

Tulajdonképpen arról van szó, hogy 2 teljesen más kultúrájú szülőktől származom (magyar-török), és fele-fele időt töltöm itt, és Törökben, és annyira más kultúra, tradíció, annyira másképp kell viselkednem itt ill. ott, hogy meg legyenek velem elégedve. Én már nem is tudom, hogy mikor is vagyok önmagam.

2011. máj. 26. 10:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy horror filmet vagy ilyen gyilkoságról szóló történetet hallotál?És akkor a tudatalatid feldolgozza ezeket vagy egy másik meg oldás döglött oposszum a szellözőbe! xD
2011. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tia9 válasza:
Szia, szerintem minden válasz badarság volt! Ugyan ilyen álnaim szoktak lenni időről időre és semmi leírt nem jellemez. Az hogy azonosságot mutat a álom azt jelenti hogy ez valami frusztráltság de mi? Álmomban a gyilkosság sosem történik meg csak az hogy tudom én tettem elrejtettem és félek hogy megtalálják kiderül és bűnhődnöm kell ezért titkolom rejtegetem gondolkodom hogy szabaduljak meg végleg a hullától. Sőt a hullaszagot is éreztem de csak tudatban valahogy. Ha ennyire azonos nem egyedi típusos álom jelenik meg idegeneknél, akkor ennek kell legyen közös magyarázata is!
2019. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok! Hátha aktiv meg a kérdés :)

32 éves nő vagyok, 3 kisgyermekkel.. soha nem ártottam egy légynek sem :D azt gondolom, hogy vagyok már annyira meggondolt és valamilyen szinten bölcs, hogy az életemben nincsenek nagyobb problémák, megbeszélem akivel meg kell, ha van is.

Mégis… sokszor álmodom szinte pontosan ugyanezt amit a kérdező, meg az utolsó válaszoló.

És már egyre jobban idegesít és aggaszt, mert ennyire valódi álmom ezen kívül nincs. Meg a hullaszagot is érzem, szintúgy.

Az én álmom pl ma éjszaka… gyilkoltam.. a körülményeket nem tudom, magáról az emberölésről sosem álmodom. Egy udvarban ások el egy női hullát (valószínű az én udvarom az álmomban), a gyerekeim jönnek mennek, játszanak, egyfolytában küldöm el őket, hogy nehogy észrevegyék. Jönnek rokonok hozzánk, én meg egyfolytában szaladgalok ki, nézem hogy ugye senki nem fogja észrevenni, mert már megsüllyedt a föld ott, legyek veszik körbe és iszonyúan büdös van. Telik az idő, mindig próbálom jobban beasn, eltakarni es egyfolytában rettegek közben. Rendőröktől, rokonoktól. Akárhányszor ilyet álmodom, úgy megvisel, hogy alig tudom kiverni a fejemből.

2023. febr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!