Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt, mikor...

Miért álmodtam ezt, mikor meghalt a kutyám?

Figyelt kérdés

Nos, 11 éves voltam, mikor egy délután arra kellett hazajönnöm, hogy az első kiskutyám (palotapincsi tacskó keverék) haldoklik agóniában, és küzdött három órát az életéért. Gréti volt a neve, nagyon szerettem, ő volt a legjobb barátom, 7 órát sírtam kisebb megszakításokkal aznap.


Azt álmodtam, hogy egyedül állok homályosan a teraszunk közepén, és megjelent egy arkangyal előttem. Halott voltam, és a mellettem álló németjuhász kutyánk, Roki is. Azt mondta az angyal, hogy Gréti hátrament a sírjához, és nyugalomra lelt. Az arkangyal arcképe olyan Jézushoz hasonló volt... hatalmas szárnyakkal.~


Sokan azt mondják,hogy már megtalálta a fényt, vagy az arkangyal az én angyalom. Én hiszek az angyalosdiban.~ De akkor is sírva keltem fel.

A másik pedig az volt, hogy a halála után 3 napra felmentem a nővérem szobájába, és a januári hajnalban, a félig sötét szobában láttam, ahogy ül az ágyon, és az ablakon bambul ki, hirtelen felkapcsoltam a villanyt, majd le. Sehol senki. Gréti régen mindig a nővérem ágyán feküdt.~

A halála napján azt mondta a nővérem, hogy három napja marad hátra a halott lelkének, hogy elbúcsúzzon.


Annyira hűséges kiskutya volt.. az állat orvos azt mondta, hogy egy ilyen agónia (amitől hányt és ment a hasa), egy bernáthegyit két perc alatt elvitt volna, de ő három óráig bírta, hogy megnyalja utoljára az ujjamat...



Nos, érdekelne a véleményetek. :)


2011. nov. 2. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ha hiszel az "angyalokba"akkor álmodba jeleztek neked,hogy nyugalomra tért a kutyád lelke!

Üdv


18/F

2011. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
74%
sajnálom a kutyusodat
2012. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!