Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért történt ez?

Loliii kérdése:

Vajon miért történt ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon ritkán szoktam álmodni, de az elmúlt éjjel álmodtam, és reggelre is emlékeztem rá. Az álmomban 3 katasztrófa követte egymást, először egy baleset, aztán egy kisgyerek meghalt,és 3xra egy repülőgép lezuhant. Álmomban a repülőgépet néztem,egyszercsak leáll a motorja és elkezdett lefelé zuhanni. Egy kisgyereket szállítottak rajta orvosok,4 nő és 2 férfi, az egyik nő arcára tisztán emlékszem, mert az álmom folyamán már korábban szerepelt valamelyik balesetnél. Tehát lezuhant egy gép,7en tartózkodtak rajta, mindenki meghalt, és orvosi célokból indultak útnak, vitték a kisfiút egy másik kórházba.

Nagyon ritkán szoktam álmodni, de az elmúlt éjjel álmodtam, és reggelre is emlékeztem rá. Az álmomban 3 katasztrófa követte egymást, először egy baleset, aztán egy kisgyerek meghalt,és 3xra egy repülőgép lezuhant. Álmomban a repülőgépet néztem,egyszercsak leáll a motorja és elkezdett lefelé zuhanni. Egy kisgyereket szállítottak rajta orvosok,4 nő és 2 férfi, az egyik nő arcára tisztán emlékszem, mert az álmom folyamán már korábban szerepelt valamelyik balesetnél. Tehát lezuhant egy gép,7en tartózkodtak rajta, mindenki meghalt, és orvosi célokból indultak útnak, vitték a kisfiút egy másik kórházba.

Reggel miután ezt elmeséltem apám rámnézett, és a kezembe nyomta a reggeli újságot, hogy olvassam el. Egy repülőgép balesetről van benne szó,7 halottal, és egy májműtétre szállított kisgyerekkel. Szóhoz se jutottam hirtelen, túl sok a hasonlóság, és nem ez az első eset, hogy beigazolódik valami amit megérzek, vagy megálmodok. Szerintetek?


2011. máj. 27. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Megálmodod a jövőt.
2011. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
leírtam normálisabban és részletesebben az álmomat "Véletlen lehet...?" címszó alatti kérdésre,mert itt elég idióta lett a megfogalmazás.
2011. máj. 27. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
hülyeség,véletlen volt,ne törődj az ilyen szarokkal,mit gondoltál,megálmodtad a balesetet?ilyen nincs,nem lehet "megálmodni" a jövőt,vagy akár azt,amiről eddig még nem tudtál.nagy baromság
2011. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!