Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez vajon mi lehetett?

Ez vajon mi lehetett?

Figyelt kérdés

Reggel nagyon álmos voltam ezért visszafeküdtem aludni.Elaludtam és eléggé furcsákat álmodtam(azok mellékesek) ,viszont felakartam ébredni ,de nem ment a testem nem mozdult a lelkem meg igen(ezt máshogy nem tudom leírni O.o) és olyan volt mintha kívülről látnám magam. Ez 2x megismétlődött utána feladtam és aludtam tovább ,majd furcsát álmodtam. Nagymamám és én + egy néger nő(igazából nem is néger volt a bőre teljesen fekete volt) és annak a gyereke egy asztalnál ültünk egy furcsa kis falucskában. Egyszer csak a nagymamám észrevette az anyukáját a faluban menni és odakiáltott neki(megjegyezném már nem él és én nem is ismertem) és utána megkérdezte a nagyim hogy Meghaltunk? a fekete bőr nő válasza:-Nem még nem.

Ekkor hirtelen felébredtem. Az egész olyan volt mintha egy másik dimenzióban lennénk,de olyan volt mint a föld kinézetre.:S Nagyon rossz érzés volt.

Úgy érzem valami jelentősége csak volt.Vajon mi lehetett az? És a másik ,amikor kívülről láttam magam?

Értelmes válaszokat légyszíves.

13/l


2011. máj. 28. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Ha visszafekszel, akkor gyakran megesik az ilyen, túlaludtad magad
2011. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a varázsát nem tudtam visszaadni az írásomból,na mindegy oda se neki. :P
2011. máj. 28. 20:01
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2011. máj. 28. 20:01
 4/14 A kérdező kommentje:
És hogy lehet,hogy túlaludtam magam? Ezen a héten sokszor későn jöttem haza(színház,éjszakai túra stb.) és most pihentem ki magam javarészt és még a felkelés után is fáradt voltam.Komolyan úgy éreztem magam,mintha meghalni készülnék. :/
2011. máj. 28. 20:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Várj,nem az alvásparalízis azt jelenti,hogy tudatos álmodás,nos erről szó SINCS. Egyáltalán nem tudtam irányítani a dolgokat álmomban.
2011. máj. 28. 20:12
 6/14 Killgun ***** válasza:
Megjegyzem:Vagy alvásparalízis,vagy asztrál projekció.Próbáld ugyanezt elérni tudatosan: ***** Ha sikerül,várom a fejleményeket!(a projekció után,belépett az Alice efektus)

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Killgun ***** válasza:
Az alvásparalízis enyhe halu :') De szerintem projektáltál!
2011. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most nem próbálnám ki,de szerintem asztrálprojekció volt. :)
2011. máj. 28. 20:19
 9/14 Killgun ***** válasza:
Még valami.Érezted,láttad akármi a fizikai testeddel,az asztrált?Érezted egyszerre a fizikai és asztráltestedet?
2011. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is testen kívüli élmény volt.Valóban nem tudatos álom.

Az álom miatt ne aggódj, semmi rosszat nem jelent szerintem.Az valóban megesik, hogy álmunkban bepillantunk más dimenzióba.Megtörténhetett.

2011. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!