Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mi lehetett az akkor?...

Vajon mi lehetett az akkor? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Még vagy 2 éve történt, hogy fél 10 fele menni akartam aludni. Akkor apa dolgozott úgyhogy ő nem volt itthon anya meg aludt a szobájában. (onnan tudom, hogy benéztem a szobába még mielőtt mentem aludni).

Fél 10 körül volt. Lefeküdtem meg minden. Aztán gondolkodtam még aznap hogy mik történtek velem suli stb..

És egyszercsak azt látom, hogy egy nagy kékesfehéres fény világítja be az egész előszobát. És láttam, hogy befordult a fürdőszobánál majd megállt és visszajött az ajtómhoz. Nem volt hangja még csak lépteket sem hallottam. De amin csodálkoztam, hogy nagyon nagy fénye volt.

Mi lehetett ez?=S

Biztos, hogy nem aludtam még akkor. Sőt, 1 perccel azután történt miután lefeküdtem.


2011. febr. 19. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Autó nem ment el a ház előtt ? van olyan kocsi aminek nagyon erős kék fényű a lámpája. És én tapasztalatból tudom hogy ha elmegy egy kocsi a szobám ablaka előtt nagyon világos lesz és halad is a fény (:
2011. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod, de nem kertes házban lakok:)

és ha abban is laknék akkor is biztosra mondanám, hogy nem autó fénye volt. mert ez az előszobában volt. és ott nincsenek ablakok.

ha nem találnám furcsának az egészet, akkor nem tettem volna fel kérdést de minden körülményt végigvizsgáltam ,még anyát is megkérdeztem , hogy nem-e ő volt kint de nem ő volt meg végülis mivel világított volna-semmivel:S.

2011. febr. 19. 19:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon érdekes. Én biztos nagyon besza*rtam volna.. Nem tudom mi lehetett az. Azóta nem volt semmi különös ?
2011. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azóta nem fordult ilyen elő. Néha napján még ezelőtt voltak furcsa történések de azok nem volt ennyi furcsák.

hidd el, ha lett volna hozzá annyi bátorságom kinyitottam volna az ajtót de inkább hagytam..

2011. febr. 19. 19:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk karácsonykor amikor össze vesztem anyával leestek a díszek a fáról.. maguktól.. teljesen zárt térbe.
2011. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az meg hogy lehet? Érdekes ez is:S Durva lehetett!

Egyébként azt nem tudom, hogy ez mennyire kapcsolódik ehhez, de azt hiszem ez még ezelőtt volt , hogy hajnal körül akkor sem tudtam aludni, forgolódtam és akkor is azt vettem észre egyszercsak, hogy bevilágít egy szintén kékesfehéres fény az ablakon de szinte az egész szobát bevilágította. Szóval a kocsi fénye az fel se érne úgy a szobába, hogy ilyen erős fénye legyen. :) Érdekes volt az is. Engem üldöznek ezek a fények:D

2011. febr. 19. 19:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát én ilyenről még nem nagyon hallottam..Fényekről igen,és mindig az UFO-kat kötik hozzá. Én nem nagyon hiszek az ilyenekbe,de ki tudja.
2011. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én amúgy hiszek bennük de eszem ágában sem volt Ufokra gondolni...oO Vagy lehet van benne valami.Ki tudja ezt valószínűleg sosem fogom megtudni majd legközelebb ha újra látom akkor összeszedek egy kis bátorságot,:D
2011. febr. 19. 19:57
 9/17 Varga Mária tünde ***** válasza:
Szia én nagyon szivesen segitek neked vagy nektek ugy gondolom az én anyosom Szegedi Erika Európa Föboszorkány tanultam tölle egy jó pár dolgot ha gondolod meg adom az emailomat és folythatnánk tovább ezt az ellemzést
2011. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó,


Oké szívesen beszélgetek veled erről. :)

Ha gondolod írj privátban e-mailt és folytathatjuk. Kíváncsi vagyok a te véleményedre.

üdv.

2011. febr. 20. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!