Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség! Nagyon félelmetes!...

Segítség! Nagyon félelmetes! Mi lehetett? Vajon Ő lett az Őrangyalom?

Figyelt kérdés
Hát mi táborba voltunk tavaly,2010 nyarán.Ponta 15. születésnapomon valami furcsát éreztem.Pontosan éjfélkor felkeltett a tábor macskája.Nagyon furavolt mert a macska fekete és mindíg zöld a szeme,de akkor az éjjelen piros volt.Gondoltam csak képzelődök ezért megpróbáltam visszaaludni.Sikerült is,de olyan 2 óra körül megint felkeltem mert megharapott valami.Sötét volt és a többiek aludtak,ezért nem foglalkoztam vele.Gyorsan kitapogadtam a gézt és bekötöttem a kezem.De még mielőtt megtaláltam volna a gézt,észrevettem valami hídeget,mintha emberi bőr lenne.Reggel Én még aludtam volna,mert az este nagyobb részét fentvoltam,de a lányok felkeltettek,hogy vér folyik az ágyamról.Áttvérzett a karom.Mikor megnéztük,hogy mivan a kezemmel kiderült,hogy nem macska,még csak nem is állat volt...EMBER HARAPOTT MEG!De nem a táborból!Akkor mindenki aludt!Aztán kicsit később,ebédnél nem bírtam enni,hányingerem volt,de nem voltam beteg,nem volt lázam és mégcsak a gyomromat se csaphattam el,mert nem ettem semmit!De amikor sikerült magamba eröltetnem egy falatot,úgyéreztem,mintha vér folyna a torkomon!Kaja után pedig mikor feláltam a székből és hirtelen mégszédültem,nem láttam semmi mást,csak egy alakot,akinek véres a szája és fehér a bőre!Fúú de megilyedtem.Vissza is estem a székbe.Este,mikor engem ünnepeltünk,elhatároztuk,hogy rémtörténeteket fogunk mesélni.A legjobb barátnőm elmesélt egy pontosan ugyan olyan történetet,ami aznap velem történt,pedig senki sem tudott róla,csak a véres kezemről.Pont a lány 15 születésnapján történt!És az LB-m mögött megláttam azt az izét!De a legfélelmetsebbaz egészben az volt,hogy a lány legjobb barátnője a történet végén meghalt.A nyár végére,valamennyire már elfelejtettem a történetet,amikor a tábor utolsó napján elhatároztuk,hogy úszni megyünk.Így is tettünk.Mikor mi már kijöttünk a vízből,az LB-m még maradni akart,hát hagytuk.Másnap megtláttuk még mindíg a vízben arcal lefelé.A LEGJOBB BARÁTNŐM MEGHALT!De ebben is volt egy furcsa dolog:eggyáltalán nem ázott ki a teste,pedignekünk már két óra után olyan lesz a bőrünk.Ez a leg emlékezetesebb szülinapom!Azóta megvan ez a harapásnyom a kezemen,és van mikor oknélkül elkezd vérezni!Főleg mikor arra a nyárra,az LB-mre,vagy bármi szomorúra gondolok!Nagyon rossz!De úgyérzem,hogy Ő lett az Őrangyalom!Mindíg mikor veszélyes helyzetbe kerülök,jól jövök ki belőle,tényleg egy hajszálam se görbül!És mindíg Őt látom!És egyszer azt álmodtam,hogy Ő Angyal és vigyáz rám!És még beszéltünk is!Azt mondta:"Ne félj,vigyázok rád!Jó ez így!Ne szomorkodj,csak téged mentettelek meg a halálommal!Ne szomorkodj miattam!Örökké eggyütt leszünk" és elrepült!És a tesóm mondta,hogy aznap mikor álmodtam,miattam nem tudott aludni mivel olyan erős rózsaszínes-fehérfény áramlott ki a szobámból!És még a szomszéd a szembeszomszéd is megkérdezte,hogy mivel csínáltam olyan erős fényt(kertesházba lakunk,nem panelba és elégmessze van a szomszédháza,mégis látta!)!Az álmomba is rózsaszínes-fehér fény vette körül!És a saját hangján beszélthozzám!Kérlek értelmes válaszokat!És ez nagyon is igaz!
2011. jan. 29. 16:13
1 2 3 4 5
 1/45 M@x ***** válasza:
75%
Érdekes, a történet első felében neked van 15. szülinapod a végén meg egy másik lánynak!
2011. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
68%
Ha mutatsz egy netes a cikket a dologról, megfontolom elhiggyem-e.
2011. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
Nem, Max a történet úgy van, hogy a csajnak van 15. szülinapja, és a haverja a szülinap alkalmából elmeséli, hogy őt az ő 15. szülinapján megharapta egy izé, és meghalt a barátnője, és boldog szülinapot kíván.
2011. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
A végefelé is nekem volt 15. szülinapom,amikor rémtörténeteket meséltünk,akkor nem rólam szólt a történet,tehát nem rólam volt szó!De még akkor is nekem volt 15. szülinapom!
2011. jan. 29. 16:27
 5/45 A kérdező kommentje:
3. válaszoló:Nem az LB_mel történt,csak hallotta valahol ezt a rémsztorit!2 válaszoló:Mármint,hogy mutassak linket?
2011. jan. 29. 16:29
 6/45 anonim ***** válasza:
87%
Magyarul: A kérdező 15. születésnapján hallott egy rémsztorit amiben egy 15 éves lánnyal pont ezek történtek, amik vele is.
2011. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2011. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Külföldi ***** válasza:
80%
szerintem meg kamu
2011. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Nah végre,az uccsó válaszoló megértette....Legalább is nagyon remélem!
2011. jan. 29. 16:36
 10/45 A kérdező kommentje:
Mármint a 16:34-es!
2011. jan. 29. 16:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!