Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom. Vagy mégse? (Kérdésed...

Álom. Vagy mégse? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Reggel 5 óra fele ébredtem fel, kb 2-3 percre aztán vissza aludtam.. nem is tudom azt álmodtam hogy egy szobába néztem be épphogy csak, és ott volt valaki, kb 1-2 mp-ig néztem és utánna mintha valaki rám ordított volna úgy, hogy közben rám is ugrik, és a valóságban meg mintha valaki meglökte volna a fejem. nagyon komoly volt úgy felijedtem.. el se tudom mondani milyen szar érzés volt. és olyan volt mintha tényleg valaki meglökte volna a fejem és ordítot volna.. szal kiváncsi lennék szerintetek valami "szellem"? :D vagyy csak simán álom volt-e?
2011. jún. 7. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nagyon valóságosnak tűnt.. a hang, ahogy megugrott a fejem, :D máshogy nemtudom fogalmazni. szal durva volt
2011. jún. 7. 19:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alvásparalízis.
2011. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez normális dolog.


Amikor még nem alszol túl méjen, de már álmodásszerű állapotban vagy, akor minden kis löké nagyon valóságos.


Mindenkivel előfordul.

2011. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tom Benko ***** válasza:
Álom.
2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a vaálszokat. de amúgy az alvási paralízis nem az hogy kikerülök a fizikai testemből az éter testbe?
2011. jún. 8. 00:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Álomban legurult a fejed a párnáról + az álmod = az élményed :)
2011. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tom Benko ***** válasza:
Milyen éter testbe?! Az alvásparalízis az, hogy ébredéskor kis ideig nem tudsz mozdulni.
2011. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek asztrál és éter testek. Végig magadban maradsz
2011. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bután hangzik,de pont ma videóztam fel magam,ahogy alszok 1 órácskát,mert mindenki mondja,hogy vicces dolgokat szoktam művelni álmomban,és vissza akartam nézni,viszont mivel nem aludtam mélyen,csak megmozdultam 2x kb és ennyi volt.

Lényeg a lényeg,félálomban voltam már,amikor teljesen tisztán hallottam,mintha megpöckölte volna valaki a kislámpámat.Olyat is hallottam,mintha leesett volna mellettem valami a földre.Az is volt,hogy teljesen úgy éreztem,mintha egy horkantásból ébredtem volna fel,még hallottam is. Visszanéztem a videón,és képzeld:



Valójában semmi sem történt,MINDENT az agyam produkált elő. (: Nyugodj meg,semmi természetfölötti nem történt veled.

2011. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megjegyezném,hogy a hangok amiket(tisztán!) hallottam,100%-ban valósnak tűntek.Viszont nem voltak azok. (:
2011. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!