Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ugyanazt amit...

Miért álmodtam ugyanazt amit 1 évvel ezelött?

Figyelt kérdés

soha nem álmodtam egy fiummal sem. mikor az egyik exemmel szakitottam rögtön összejött egy másik lánnyal, aki vagy az exem szeretöje volt, vagy én voltam a 2... ezt nem tudom pontosan

Szakitásunk után 1 honapra azt almodtam mennyire bánja és nem jo neki a barátnöjével, és milyen hülyevolt..

Eltelt 1 év azota volt pasim, igaz nem sokáig.

Most ujra elkezdtem álmodni Vele.. ugyanaz mint a multkor hogy mekkora barom volt, nem jo neki ezzel a lánnyal, buta stb..pedig nemis foglalkozom vele

az álmaim pedig olyan valosak, es olyan jo érzés fog el... nem tudom talán igy üzenne? vagy mitöl álmodok ujra vele?


2011. jún. 21. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Ne szarjál be, én pár hónapja ugyan azt álmodtam amit kb 5-6 évvel ezelőtt, és ráadásul elég személyeset, reggel felkeltem és össze szartam magam qrva ijesztő volt hogy ugyan azt álmodtam amit már vagy 6 éve, lehet hogy üzenet értéke van, én valahogy így próbálok rá tekinteni, de az enyémhez képest az az 1 éve az lótúró, képzelheted hogy tele lehetett a gatyám..
2011. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
NA szal lényegében sztem üzenet..legalábbis az enyém szerintem az, csak az a gáz hogy azóta sem tettem ellene sok mindent..ha harmadszorra is megálmodom pár év múlva na akkor az lenne az abszolút brutális..Beszélj a fiúval, csak pár szót, hogy mégis hogy viszonyul hozzád, aztán majd meglátod.. sztem 18/F
2011. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!