Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy álmodhatok ekkora hülyesé...

Hogy álmodhatok ekkora hülyeséget?

Figyelt kérdés
Egy héten legalább egyszer álmodok valami nagyon nagy hülyeséget. Egy különösen érdekes álmom volt az hogy álmomban pingvin voltam és egy állatkertben laktam. Az állatkertből az összes pingvint kitelepítették a tengerre és volt ott egy sokszemű szörny aki megtámadott minket és végül mindenkit megevett csak engem nem én visszatértem az állatkertbe és a gondozók megígérték hogy soha többé nem viszik el innen a pingvineket. Mért álmodom ennyit és vajon ez mit jelenthet?
2011. jún. 24. 17:03
 1/2 anonim válasza:
Az ilyesmit főként két dolog okozhatja, ha zaklatott vagy, vagy ha nem vagy túl fáradt lefekvéskor. Utóbbit könnyű megoldani, például menj el futni egy kört minden nap, előbbi már egy fokkal bonyolultabb. Ne tévézés, számítógépezés után közvetlenül menj lefeküdni, ne egyél lefekvés előtt, főleg ne nehéz vagy zsíros ételeket. Nagyon egyszerű és jó módszer az olvasás. Olvass egy könnyű regényt lefekvés előtt, ez remekül alkalmas arra hogy mivel csak egy dologra kell összpontosítania, megnyugodjon, lelassítson az agyad az egész napi rohanás után, és nyugodtan tudj aludni.
2011. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nyugi ! én már álmodtam ennél sokkal durvábbat is!
2011. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!