Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyen oltári...

Miért álmodtam ilyen oltári nagy hülyeséget?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy veszekedek keresztanyámmal,ő meg mondta,hogy hülye vagyok.. én meg jól kiosztottam(hogy miért,ez nem derült ki,bár a való életbe sok okom lenne őt kiosztani,mégsem tehetem).Utána egy másik családtag is mondta álmomban,hogy de hülye vagyok:| hát nem is tudom miért álmodtam ezt?:S pedig nem csináltam semmi hülyeséget előtte.Meg nem is ettem semmit sem késő este.Még csak nem is találkoztam keresztanyámmal(hála Istennek) úgy 3-4 napja.Tudni kell keresztanyámról,hogy ő nagyon nem szeret engem,de anya előtt azt mutatja,hogy szeret.Amúgy azt mondta anyának,hogy üssön meg,mert visszabeszéltem(kb.1-2 héttel ezelőtt volt egy beszélgetésünk anyával,amikor kibékültünk).Nekem elég könnyesre sikerült ez a beszélgetés.Megbántam,hogy sokat visszaszóltam neki hülyeségekért.:/:( ad enni,takarít ő is,ahogy én is,tető van a fejem felett és mégsem intézetbe vagyok..kb. 9 hónapos koromban ugyanis örökbe fogadtak.Apám az alkoholista.Anya nagyon rendes velem.:) szerintem jó anya,ha nem mérges meg ha nem ideges.Őket is sokszor átverte a gonosz keresztanyám.-.-" de még elviselik,mondván,hogy "mert csak ez az egy testvérem van",mondja anya.

16/L


2011. júl. 26. 15:12
 1/9 compactegon ***** válasza:
100%
azért, mert ez foglalkoztat tudat alatt. nem számít, hogy pár napja láttad, az álmok nagy %-a a mindnennapok ingereiből épül fel. sajnállak egyébként, nem lehet egyszerű.
2011. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy az első válaszolónak igaza van..de annyira nem is érdekel már a dolog,apám nem változik.. keresztanyám meg még úgysem.:@:(
2011. júl. 26. 15:23
 4/9 compactegon ***** válasza:
1. vagyok. ne add fel, lassan úgyis nagykorú leszel. a hülyékkel meg ne foglalkozz, sőt mosolyogj rá, légy vele kedves. ennél jobban úgysem fogja idegesíteni semmi, ráadásul beléd sem köthet. majd csak megpukkad a gonosz sátánfajzat :)
2011. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lelkesítő választ:D hát,már egypárszor pukkadt meg az irigységtől,mikor akkora rendet csaptam lent a házban(nappali,konyha,folyosó,vécé,fürdőszoba(lenti)..:DD
2011. júl. 26. 18:28
 6/9 compactegon ***** válasza:
szívesen! jó látni, hogy vannak még normális lányok a korosztályodban.
2011. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. júl. 27. 23:53
 8/9 anonim válasza:
néha azt álmodod, amitől legjobban félsz, v felidegesít, ingerel. ez nem tom mér v így. egyébként nekem is elmebeteg és alkoholista az apám...elszöktünk tőle
2011. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,eléggé félek most már keresztanyámtól.De holnap kell menni hozzájuk,mert ott ünnepeljük unokaöcsém születésnapját..igaz,hogy az aug.2.-án van,de akkor is most érnek rá.:/ na mindegy,a dátum nem lényeg,de nem akarok összetűzésbe keveredni velük.
2011. júl. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!