Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég érdekes álmaim szoktak...

Elég érdekes álmaim szoktak lenni, vajon a legutóbbi mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az elejére sajnos nem emlékszem, csak arra, hogy a legjobb barátnőmmel volt valami... Utána, emlékszem, hogy volt, egy ~1 m 70 cm-es sziklás hegység, aminek az alján volt egy nagyon szűk, nagyon alacsony folyosó, (csak hasalva lehetett rajta átférni, de azt is csak fuldokolva, pedig én igazán vékony vagyok...) Volt, aki ottragadt, pl 2 fiú is, akit soha nem láttam még. Az egyik olyan régóta volt ott, hogy hangyák (ették??) voltak az a kisujján, a másiknak meg aki szintén beszorult oda, hangyák jártak be a szájába. Amúgy olyan volt, hogy mikor 1 m-re voltam attól a hegységtől, akkor tök alacsonynak tűnt (át tudtam lépni is) , mikor meg közel értem, akkor olyan magas volt, (kb1,70m) hogy muszály volt átbújni azon az alagúton. Az alagút sötét volt, és elkanyarodott a közepén, és nem lehetett látni a végét. De csak anyukám, a hugom és én másztunk a családból át alatta.

Rögtön ezután (sztem 1 álom volt) eszembe jutott, hogy node mi van apukámmal? És hirtelen a bp-i Árkádban, a McDonald'sban álltunk a középső oszlopban sorba, és apukám ott állt mögöttem GÓLYALÁBAKON.

Vajon ez mit jelenthet?? :O


2011. jún. 25. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudat alatt félsz hogy apukád meghal, eltávolodik tőled vagy máshogy elveszted. Bár a fiú tetemek azt is jelenthetik te félsz eltávolodni apukádtól, vagy hogy fiúk nem juthatnak közel hozzád, mert apád feletted áll (és bíráskodik).
2011. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még várom a válaszokat! ;)
2011. jún. 29. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!