Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy nagyon érdekes...

Volt egy nagyon érdekes álmom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Korábban már feltettem ezt a kérdést, de nem kaptam rá kielégítő választ:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1951389-..


2011. júl. 21. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hátha meg tudom fejteni.Írd le és segítek ha tudok.
2011. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Belinkeltem a kérdés alá. Előre is köszi. :)
2011. júl. 21. 23:18
 3/8 A kérdező kommentje:
2011. júl. 21. 23:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Álmom első felében egy nagyon szép, vadregényes hegyvidéki bükkösben voltam, ahol ott volt az apám is. Később elmentem onnan (de érdekes módon csak egy lyukon kellett átmennem, és máris otthon találtam magam). Utána a húgommal együtt visszamentem, megint. Akkor az erdőben állva azt terveztük, hogy melyik busszal megyünk iskolába.

A másik álom-részben buszon ültem, és mentem a pótvizsgára (a valóságban sajnos megbuktam matekból). Szép, napos idő volt. Nagyon néztem ki a busz ablakán, figyeltem, hátha meglátom az egyik ismerősömet a szántóföld szélén.

Utána megint otthon találtam magam, indultunk a húgommal iskolába. Viszont azt valahogy tudtam, hogy nem az iskolába fogunk menni, hanem Madridba. Sötét volt kint, akkor is, amikor felszálltunk a buszra. Nagyon jó érzés töltött el, hogy Madridba megyünk. Meg is kérdeztem a sofőrtől, hogy Madridba megy-e a busz. Közben (utána), ahogy kerestem az ülőhelyet, megint otthon találtam magam.

Egy létra volt nekitámasztva az ereszcsatorna tetejének (a tető aljának), és felfele "mutatott"/vezetett, a szép, kék, kissé felhős égre. Felmásztam rá, és mikor felértem, újra a buszon találtam magam, ami Madrid felé tartott. Nagyon-nagyon jó érzés volt, hogy a húgommal együtt Madridba megyünk. Ekkor megint az otthoni létra aljában találtam magam (ami a tető alsó részétől vezetett fel), ugyanúgy felmentem rajta, mint az előbb, és megint a buszon találtam magam. Ezután a buszon viszont beugrott, hogy nincs nálam a személyi igazolványom, csak a diák. Mondtam is a húgomnak ezt, viszont arra már nem emlékszem, hogy mit válaszolt. Ezután eszembe jutott az is, hogy semmi kiránduló-cucc sincs nálunk, csak a hátizsák, és a tankönyvek, se pénz... Nagyon rosszul kezdtem érezni magam, megijedtem, gyomoridegem lett, stb. És ekkor egy idegen ember kiugrott a busz ablakán, és érdekes módon az "otthoni" buszmegállóban ért földet. Mert azelőtt egy domb tetején lévő úton mentünk, szép volt a táj, minden jó volt, de, ahogy kiugrott a férfi, eltűnt ez az illúzió, és észrevettük, hogy a busz a buszmegálló felett lebeg egy másik dimenzióban, ahonnan egy lyuk nyílt a Földre. Ezután megint "jött a létrás dolog", és megint a buszon találtam magam a húgommal, de azután már mi is kiugrottunk belőle.

Reggel, amikor felébredtem, sokáig hatása alatt voltam az álmomnak.

2011. júl. 21. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti az álmod hogy el szeretnél menni otthonról de valami nem enged és te hagyod magad neki. Egyszerre félsz és izgatott vagy. Nem vagyok álomfejtő csak próbálok segíteni.
2011. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég összetett álom tény és való de úgy gondolom tudok neked segíteni.

Az utazás, és az otthonotok állandó felbukkanása illetve a létrázás ami a leginkább kiemelkedik az álmaid közül.

Az utazás jelzi,hogy valami meg fog változni az életedben, nem kell feltétlenül nagy dologra gondolni de mindenképpen más irányt vesz.Az úton felbukkanó jelenségek és akadályok is információt tartalmaznak, hogy képes vagy e eljutni a célodig.A biztonságos utazás ez esetben a hugoddal azt az érzést kelti benned,hogy jó úton vagy.Talán kételyek gyötörtek mostanában és tudni szeretnéd jól döntöttél e. Mivel az utazás felfedezéssel jár ezért minden ilyen álom felhívja a figyelmed,valamire rá kell jönnöd az álmod során.A busz lebegése is azt tükrözi ami az életed során nem adatik meg neked, és a reménykedés időszakát éled.A létra és a rajta való közlekedés azt jelenti, hogy vannak céljaid amelyeket mindenáron el szeretnél érni ám kételyek gyötörnek.A felfelé mászás viszont jó jel mert küzdesz a célodért.

Az álmod kezdetén jelentkező hegyvidék magát a problémát szimbolizálja ami hegyként magasodik eléd.Mivel felfelé haladsz itt is jelentése ismét pozitív,harcolsz a problémákkal és állod a sarat.A házatok is központi szerepet játszik az álomban.Nagyon fontos a ház állapota mert ez az emberi kapcsolataidat szimbolizálja.Ha a saját házadat láttad más külsőségek közepette ez szintén a változásra hívja fel a figyelmedet.A testvéreddel álmodni megoldatlan kapcsolati konfliktusod van vele de jelentheti azt is, hogy nagy szüksége van rád de em mer megkeresni ezért neked kell megkeresned őt.Ha pozitív érzés volt az utazás során akkor nem kell aggódnod met családodban béke uralkodik.

2011. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, és a segítséged! :)
2011. júl. 24. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:

:)

Nagyon szivesen!

2011. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!