Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon érdekes álmom volt....

Nagyon érdekes álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Még a múlt héten, egyik éjjel azt álmodtam, hogy egy hegyvidéki erdőben voltam, és mellettem állt a barátnőm. Nagyon komoly tekintettel nézett rám, kicsit rosszkedvűen, viszont előtte nagyon érzelmesen megöleltük egymást (ha jól emlékszem), és utána azt mondta, hogy vége, szakítsunk egymással. Ezután (már nem emlékszem, hogy az erdőben voltam-e már akkor, vagy máshol)egy éneket hallottam, melyből egy részlet azóta is szinte a fülemben cseng: "Szép az otthon, szép az élet!..."

Amikor álmomban hallottam ezt a zenét, a legnagyobb szomorúság, legnagyobb vidámság, legnagyobb szeretet érzése vegyesen kavargott bennem, majd "szétrobbantam" az érzelmektől, sírtam. Ezután felébredtem.


2011. aug. 20. 20:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon érzelmes és érzékeny vagyok. :)

18/F

2011. aug. 20. 20:08
 2/15 anonim ***** válasza:
én is szoktam baromságokat álmodni
2011. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt baromság ez az álom.
2011. aug. 20. 20:11
 4/15 anonim ***** válasza:
nem tudom de jól hangzik ez a dal :D
2011. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Olyan volt a hangzása, mintha Angyalok énekelnék kórusban. :)

Mint írtam, rám is nagy hatással volt. :)

2011. aug. 20. 20:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Vannak érdekesebb álmok. De mint a legtöbb álmos kérdésre írtam. Mi aligha vagyunk akik segíthetnek megfejteni, magadnak kell.
2011. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok ilyen, vagy ehhez hasonló zenét? Kíváncsi vagyok, hogy esetleg nem hallottam-e a valóságban már ilyen számot, és valahogy "megjelenhetett-e" álmomban.
2011. aug. 20. 20:44
 8/15 anonim ***** válasza:
én rá rágógliztam de nem lökött ki ilyen dalszöveget :D xD
2011. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az álmodó erdőről álmodik az azt jelenti, hogy az álmodó a nőiesség birodalmába lép és az erdő szembeíti az emocionális énjével, valamint megtanítja megérteni saját valódi lényének titkait. Az erdőn járva a lélek olyan tartományokba indul el, amelyeket nem ismer és ahhoz, hogy érezze és kipuhatolja mi történik a környezetében szüksége van a "női" intuícióra; ösztönösen kell haladnia és minden képességét használnia. Tehát ezért jelenhettek meg az álomban erős érzelmi hullámzások...

Általános nézet: a fa gyökerei az ember és a föld közötti kapcsolatra utalnak. A fa emelett az ember lelki életének eredeti struktúráját jelképezi. Jelentősége van még az álomban a fa méretének, fajtájának is.

Keves kérdező! :) Ha esetleg emlékszel, hogy milyen nagyságúak voltak az erőben a fák és milyen volt a levelül a lombkoronájuk, akkor még bővebben is lehetséges az álomfejtés...

2011. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem, bükk, gyertyán, tölgy-elegyes volt az erdő, viszonylag fiatal fákkal. Az álmom nagy valószínűséggel a Bükk-hegységben játszódott.
2011. aug. 23. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!