Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megszállt valami?

Álmomban megszállt valami?

Figyelt kérdés
Elég érdekes álmom volt az éjjel, teljesen realisztikus volt. Van egy ház, ami évek óta visszatérő helyszíne az álmaimnak, midig más milyen formában vagyok ott de mégis tudom, hogy ez a ház az. Eddig csak romos állapotában voltam a házban, de ma bementem és laktak benne. Ahogy beléptem az ajtón félelmet éreztem, és arra keltem fel, hogy hörgök mintha nem e világi nyelven beszélnék. Este még makk egészségesen feküdtem le, most alig tudok beszélni, megszállt valami?
2011. jún. 29. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szállt meg semmi.

Bármi megjelenik álmunkban, az mind mi vagyunk.

Ebben az értelmezésben az álmod a fejlődésedet jelképezheti. Amikor spirituálisan fejlődésnek indulunk, az bizony kelthet félelmet.

Ha megszállt volna valami, akkor most nem tudnál logikusan gondolkodni.

A torkod némi kúrálás után biztos rendbejön!

2011. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -Alucard- ***** válasza:
0%

HAHAHA! Drága édes tudatlan barátom a szellemek vagy bármi is legyen az nem képesek irányítani egy élőt egy testben csak egy lélek fér kettő már sok lenne nem tudnád elviselni.


Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

2011. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most már, hogy felvilágosítottál nem vagyok tudatlan...
2011. jún. 29. 08:51
 4/9 -Alucard- ***** válasza:

Sajnos az vagy és nagy valószínűséggel az is maradsz persze nem rossz értelemben jobb is ha nem tudsz olyanokat amiket még a te korodban nem tudnál megérteni egyáltalán felfogni, az ő világuk másmilyen te az ember világhoz vagy hozzászokva az itteni léthez az ottani szinte nem is nevezhető létnek inkább rabságnak szerinted mért vannak paranormális jelenségek? Mert menekülni akarnak a miénkbe vissza ott ahol vannak nem létezik semmi csak ők mint ha egy szürke köddal teli szobában lennél ahol csak te vagy és semmi más nem bírnád sokáig keresnéd az ajtót hol van ők is csak az ajtót hogy hol van ajtó az élőkhöz. De hagyjuk szintem mára ezt nem is biztos hogy meg-e értetted amit itt most elmeséltem róluk vagy ha netán tévedtem volna akkor örülhetsz hogy te olyat tudsz amit más nem.


Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

2011. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok, nem tudom milyen világban élünk, viszont engem követnek az érdekesebbnél érdekesebb dolgok..

említettem hogy a jobb lábamon 6 lábujj van?

2011. jún. 29. 09:11
 6/9 -Alucard- ***** válasza:

24 éves vagy és akkor mi van? Vannak akik egész életükben se értik meg ezeket a furcsa találkozásokat. Az az hogy követnek téged azt csak te hiszed azt nem követnek csak veled vannak az nem ugyan az üldözési mániád lehet ha azt gondolod hogy ártani akarnak neked vagy hasonlót az eddig említett feltételezések közül amiket olyan emberek mondtak jelentettek ki akik állítólag kapcsolatot teremtettek egy szellemmel mind tévesen ítélték meg őket és téves kijelentéseket irányítottak mások felé. 24 évesen kevesebb annak az esélye hogy komolyabban vegyed azt amiben még te sem hiszel teljes mértékben. Hatodik lábujj mi? Nekem meg szárnyaim vannak tudtad?


Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

2011. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aha tudtam.
2011. jún. 29. 22:34
 8/9 anonim válasza:

Alucard, nem volt rossz a szórended?Véletlenül nem így helyes?


"Mért, szerinted vannak paranormális jelenségek ??!"


Egyet mutass ami dokumentálható és megismételhető....Lécci lécci lécciiiii.


Üdv


Kárókatona

2011. jún. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -Alucard- ***** válasza:

Ha olyan dokumentumokra gondolsz amikben hamis képek, videók, leírások, feljegyzések vannak szellemekről akkor azt ne várd hogy igazat adjanak a létezésükre mert a tudomány sosem járt egy cipőben ezekkel a jelenségekkel a tudomány folyton csak találgatni tud ha erről van épp szó. Azt érezni tapasztalni kell milyen érzés az mikor két oldal közt imbolyogsz rájönni az igazságra például hogy az az úgy nevezett FÉNY csak átverés nincsen semmilyen fény mikor meghalunk csak illúzió az egész mennyország sincsen mert bár Isten teremtett minket már a kezdetektől magunkra hagyott minket ami érthető is nem egy gyenge faj vagyunk ami nem képes megállni a saját lábán. Nem írtam le rosszul olvasd át még egyszer a mondatot és elemezgesd ki mit jelent valójában hogy "Szerinted mért vannak paranormális jelenségek." OH! És még valami könyöröghetsz azért hogy mutassak fel neked parajelenséget nem fog menni mert csak én álltam velük kapcsolatban mikor még a Köztes világban voltam.


Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

2011. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!