Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Családi felállás: anya ikrek,...

Családi felállás: anya ikrek, apa rák, közös gyermek is rák lesz. Valami gondolat ezzel kapcsolatban? Szülő-szülő? Szülő-gyermek? És mint családi egység?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

a gyereket vetessétek el. és kerüljétek el egymást jómesszire.


vagy mit vársz?

a ráknak ma jónapja lesz..


és ha nemtetszik amit irnal akkor milessz?

csillagjegyet váltasz?

2011. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Apuka szűz, anyuka kos és lett egy oroszlán leány.
2011. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem anyum rák, apum ikrek, én rák vagyok.

Születésem után két évvel elváltak. Én jól megvagyok mindegyikkel.

2011. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A napjegyek édeskevesek, egy megfelelő elemzéshez pontos születési idők és hely is szükséges.
2011. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

12:55,te normális vagy?:/ elvenni egy életet..:/ és ha soha többé nem lehet gyermeke?

Amúgy én oroszlán vagyok,párom bak és a lányunk bak,a fiam(aki nem a páromtól van.)ő pedig oroszlán..:)

2011. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és a "gyerek is rák lesz"..amíg meg nem születik nem tudhatod. Egyik barátnőm is mindig azon viccelődött, hogy bak jegyű lesz a lánya, január 6-ra volt kiírva, de megszült november 30.-án...
2011. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, valóban kevés, amit megadtál, pontos születési időpont és város is szükséges. Ha megérkezett a csemete, írj bátran újra! Addig esetleg szülő-szülő kapcsolatra tudok választ adni, de ha már gyermek érkezik, nem biztos, hogy kellene feszegetni. Rajtad áll, mit szeretnél pontosan tudni.
2011. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az anya idegroncs lesz, elhidegül majd a párjától és vadidegen hapsikkal fog csetelgetni miközben a gyerekével veszekszik, hogy nem szabad annyit internetezni. ja azért csak csetelgetni, mert közben jól el is hízik és élőben nem állnának szóba vele. Apuka néha kimaradozik magányában és ha van esze inkább lelép.

Kár belekezdeni egy ilyen kapcsolatba, főleg nem gyereket szülni...

2011. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!