Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy évvel ezelött megcsalt a...

Egy évvel ezelött megcsalt a párom, most azt álmodtam, hogy megint összejöttek. Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés
Azért érdekes mert amíg tartott nála ez a kis félrelépés(3 hónapig),addig sosem álmodtam róluk.Ma éjjel viszont háromszor is felébredtem és mindig folytatódott ez a rossz álom.Annyira sírtam,hogy végül hajnalban már nem feküdtem vissza,nem akartam aludni!A páromnak ez volt az első botlása,16 éve vagyunk együtt és ráadásul nem is volt olyan komoly mert csak csókok voltak köztük.Ennyire féltékeny lennék még mindig vagy ez az álom egy rossz előjel?
2011. júl. 3. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Hát én mindenestre nem csokolozom olyannal, akivel nem emelkedtem a szerelem felé, és ne akarnék tovább emelkedni, szoval ez a "nem komoly, mert csak csokok voltak", csak önnyugtatás....:)

Mindenedsetre a botlás szó egyaltalan nem illik arra a szandekra, amit egy csokolozós viszony építése közben élek át...

2011. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig is féltékeny leszel. Most vagy törődj bele ebbe, vagy keress magadnak valaki más, hacsak nem így akarod leélni az életed.

Nem hiszem, hogy még egyszer valaha megtudnál bízni igazán a "párodban".

A csók tényleg nem olyan kis dolog. Az lenne, ha mondjuk egy alkalommal egy bulin történik véletlen, de ha 3 hónapig tartott az nem kis dolog.

Illetve lehet most is tart csak óvatosabban és te nem tudsz róla.

2011. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmot nem előjelnek mondanám, inkább valamit feldolgoz benned, most lehet filózni rajta, hogy a múltat, vagy láttál olyan jeleket, amik még csak a tudatalattidig jutottak el.


A féltékenység meg benned fog maradni, ha velem tennék ezt, a már tudom, hogy lépni kéne, mert csak megmérgezi a kapcsolatot a hűtlenség, legyen "csak csókok" is.

2011. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AtyeszLL válasza:

Sok nő, akinek nem jut normális férfi, elveszi másét. Verseny van. A házassággal gyűrűvel, összeköltözéssel, nincs a birtokodban.

Az meg nagy hülyeség, hogy keress másikat.

Az álmod azt jelenti, hogy még mindíg zavar a dolog.

2011. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!