Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt és miért ilyen fura?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és miért ilyen fura?

Figyelt kérdés
Megcsalt és nem mondta el! Csókolozott egy másik lánnyal, de én megbocséjtotam! És mita ez megtörtént, olyan mintha erőböl írja,h szeret... meg hamar felhuzza magát ha vmi rosszat csinálok, vagy esetleg vmi bajom van!:/ Miért lehet ez szerintetek? És még azt is mondta, h ha a sok kicsi veszekedésünkből egyszer össze gyűlik egy nagy és akkor vége! De mindig mondja h szeret,meg senkiért sem hagyna el! Szerintetek?o.O:)
2011. okt. 21. 14:57
 1/7 napietus ***** válasza:
nem meri kimondani, hogy nnek már vége, és arra vár, hogy te mondd ki.
2011. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kérdeztem tőle, hogy szeretné-e hogy vége legyen? Azt mondta, h nem. Mert ő szeret engem,nagyon!:/
2011. okt. 21. 15:00
 3/7 napietus ***** válasza:
akkor meg simán hülye.
2011. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze... Ébredj már fel a lila ködből pici szívem, és fogadd el, hogy új pasit kell keresned.
2011. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem lila,rózsaszín!:DDD

Nem vagyok a pici szíved!o.O

Egyébként meg, ha lenne essze akkor legalább más miatt maradna velem.:/ na m1 azért köcce.:)

2011. okt. 21. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen kis buta és naiv vagy, te jó Isten... Nem látod a fától az erdőt?:D
2011. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 napietus ***** válasza:
hátja, nem ártana felébredni...neked ki kll mondani, hogy: "menjél már a p*csába, mert idegesítesz", hogy vedd az adást???
2011. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!