Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban mindig tutyimutyi és...

Álmomban mindig tutyimutyi és önbizalomhiányos vagyok. Ez mit jelent? 23F

Figyelt kérdés

Ma például azt álmodtam, hogy dolgoztam (felszolgálok egy szállodában a valóságban is) és a vendég panaszkodott. Én pedig nem tudtam kiállni az igazamért. Félénk voltam és önbizalomhiányos.

De akármit álmodok, magamat mindig gyengén, tutyimutyin jelenítem meg.

Mi lehet ennek az oka?


2011. júl. 8. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon meg akarsz felelni a munkahelyeden.Örûljél, hogy csak àlmodban vagy ilyen.
2011. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem csak a munkahelyi álmoknál van ez. Hanem mindenben. Múltkor például azt álmodtam, hogy a barátnőm bemutat a barátainak és akkor is önbizalomhiányos és félénk voltam.
2011. júl. 8. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kellene azzal foglalkozni, hogy önbizalomhiàny. Ma màr mindenkibe bele van sùlykolva, hogy minden azért történik, mert önbizalomhiànyos. Fel a fejjel és mondd azt magadban, rendben vagy mindennel.
2011. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!