Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy lányba de önbizalomhiányos vagyok . Hogy közelitsek felé?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ez egy ilyen világ... de így tudom leírni Az jó ha van eg ykulcsod ami minden lakatot nyit... viszotn szar ha van egy lakatod,amit minden kulcs kinyit...

21/L

2011. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
it értesz önbizalomhiány alatt? félsz beszelégetni, alányokkal ismerkedni? Vagy amúgy az emberekkel való beszélgetsé nehéz?
2011. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak a lányokkal való beszélgetés megy nehezen igazából :S.
2011. szept. 25. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd annyira nagyon komolyan, egy-két elrontott beszélgetéssel annyira nem lehet elszúrni mindent. Szerintem nagyon finoman közelíts és ha már akkor taszít magától hagyd. De egyszerűbb lenne, ha tudnám milyen viszonyban vagytok, hol látod, mennyit, mikor, hol beszélgettek, így nem egyszerű választ adni.:)
2011. szept. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!