Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban vezetek, és legalább egy kicsit mindig összetöröm az autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hete ezt álmodom. A helyszín, a történet mindig más, van, amikor egyedül ülök benne, van, amikor mással, de mindig vezetek egy autót. Nem tudok vezetni, álmomban sem. Egy ideig jól megy, aztán eszembe jut, hogy "hé, még sosem vezettél, nem is értesz ehhez!", és elkezdek bénázni. Ez gondolom azért van, mert egy kicsit talán tudatomnál vagyok ilyenkor. De miért vezetek? Nem érzem magam olyan embernek, aki irányítani szeretne másokat.


16L


2011. júl. 10. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Tanulj meg vezetni álmodban :D Még a végén nagyon hasznos lesz.
2011. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Jé ilyet én is álmodtam :D Szerintem azért van mert valahol a szíved mélyén szeretnél megtanulni vezetni :D
2011. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az autó és a vezetés az életedet szimbolizálja.Az , hogy mindig legalább egy kicsit összetöröd a kocsit azt bizonyítja, hogyha valamibe belefogsz szívvel lélekkel csinálod ameddig valaki, vagy saját magad közbe nem szól:"héé nem is értesz ehhez" ilyenkor pedig elbizonytalanodsz, és kezdesz bénázni.

Javaslat:Ha valamibe belekezdesz és úgy érzed végig tudod csinálni bármi is az, ne törődj mások véleményével de hallgasd meg a tanácsukat!

2011. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!