Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az álom amiben...

Mit jelent az az álom amiben azt álmodom, hogy felébredek és? (több lent)

Figyelt kérdés
Mit jelent amikor azt álmodom, hogy alszok és felkéne kellnem és ahogy azt álmodom, hogy fölülök az álmomba akkor én is tényleg felülök és utána kinyitom a szemem..szóval remélem értitek?! És sose tudom, hogy miért álmodom, hogy felkelek és tényleg valóságban is felkelek...volt, hogy azt álmodtam, hogy aludtam, felkeltem és éhes voltam..felkeltem és elmentem kajálni mert éhes voltam..Ennek van valami jelentése? Bocsi a hülye kérdésért.
2011. júl. 15. 18:30
1 2
 11/11 anonim válasza:

Velem volt olyan hogy azt álmodtam hogy kimentem éjszaka vízért aztán visszafeküdtem. ijedten és tudatosan mintha megtörtént volna felkeltem nagyot órdítottam majd kiszaladtam és nem találtam a szüleimet. gyorsan kimentem az udvarunkra kiszaladtam a kapun de megbotlottam a párkányba és pont mikor elestem akkor felkeltem reggel ott volt mindenki A helyén :)

megkérdeztem a szüleimet hol voltak és azt válaszolták hogy nem mentek sehova még meg is szólítottak de nem válaszoltam ez normális mindenkinek van zavaros álma szerintem

2014. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!