Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Édesanyám megálmodta volna?

Édesanyám megálmodta volna?

Figyelt kérdés
Fél éve babát szeretnénk,eddig sajnos nem sikerült :( Ma beszéltem édesanyámmal és azt mondta azt álmodta,hogy bejelentettem babát várok :)Vajon ez azért volt,mert tényleg összejött végre,vagy lehet amiatt,hogy esetleg megérezte,hogy gyereket szeretnék már fél éve.Nem szóltam neki erről,mert ha összejön szeretném meglepni :)
2011. júl. 16. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
simán lehet!! én is megálmodtam h a tesómnak gyereke lesz..úgy h elvileg nem is tudott vna teherbe esni nőgyógyászati betegségei miatt..de én megálmodtam..1 hét múlva csörög a telefon h terhes:)
2011. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeretne már unokát. Vagy az is előfordulhat hogy ismer téged és tudja mire vágysz. Anélkül hogy mondanád neki. Az édesanyák már csak ilyenek. Inkább ne lovald bele magad abba, hogy megálmodta hogy mi fog történni, mert aztán ha mégsem sikerült még csalódottabb leszel. De abban mindenképp higgy hogy sikerülni fog:) Remélem hamarosan édesanya leszel:)
2011. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)igen,a kettőnk közötti kapcsolat elég szoros,és azt már mondta,h szeretne unokát,csak nem tudja,h már fél éve ügyön vagyunk :)
2011. júl. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!