Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Már 2 éve, hogy nem igazán...

Már 2 éve, hogy nem igazán mennek a dolgaim . Sőt a családomnak sem. /édesanyám daganatos beteg/ Úgy érzem valaki rosszat küldött nekünk . Létezik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
bodri kutya.
2011. márc. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Manapsag nagyon sok ember erez igy, de nem jelenti azt, hogy egy masik szemelyiseg ilyen formaban kepes lenne artani.

Az Edesanyad betegseget sem okozhatja egy kivulallo, de a stresszes eletmod es a rossz etkezesi szokas igen.

Tehat onkontroll, onismeretet vegezz, s igy kifog derulni az ok, hogy miert is nem tudsz haladni ugy, ahogyan szeretnel!

Edesanyadnak milyen daganata van?

2011. márc. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Javaslom a családállítást, mint módszert, nézz utána a neten, vagy keress irodalmat a témában. (Bert Hellinger)
2011. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Édesanyádnak jobbulást kívánok.

Nekem sem mennek jól a dolgaim, és nekem is két éve. Mégsem gondolok arra, hogy valaki átkot küldött rám, vagy akármi. Az embernek van saját felelőssége is.

2011. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jobbulást, de ettől nem lesz jobb, hiszel ilyen ezo-s cuccokban.
2011. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem nem létezik, és inkább légy anyukád mellett, támogasd, ha látja, hogy te hiszel a gyógyulásában, ő is fog hinni. Ez sokat fog jelenteni neki

Sok mindenről beszélnek, de ez csak babona. Anyukádnak gyors gyógyulást kívánok

2011. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a jókívánságokat.Nem hiszek nagyon az átokban , csak már erre gondoltam.Az édesanyám betegsége lelki fájdalomból adódik , szerintem . Az, akit ötvenegy évig igaz szerelemmel szeretett ..az édesapám..ő eltávozott 7 évvel ezelőtt.Úgy gondolom a betegsége a lelki bánata miatt alakult ki.Bármennyi szeretet odafigyelést törődést adunk neki a papit nem pótolhatjuk ..sajnos!Ő tudja is ezt és a betegségét is méltósággal viseli.Ő egy csodálatos nő , anya aki ritkán panaszkodik .Maximálisan mellette vagyunk.
2011. márc. 10. 01:03
 8/8 anonim válasza:
Sajnos biztos hogy lelki problémák okozták nála, az én anyukámnál is sajnos :( annyi különbséggel, hogy az apukám nem szerette már, és anyu ezt nem tudta elfogadni és bele betegedett.
2020. okt. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!