Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álomban a zuhanás?...

Mit jelent álomban a zuhanás? Csak komoly válaszolók légyszi.

Figyelt kérdés

Az volt az álom, hogy a párommal mentünk autóval szerpentinen és beszélt és nem vette be a kanyart és lezuhantunk. Zuhanás közben mondtam neki hogy szeretlek és megfogtam a kezét, mert tudtam, hogy meghalunk, de a leérkezés nem volt benne az álomban. Utána még azt is álmodtam,hogy elmentünk valahova nyaralni(megint csak párommal) és egy másik párral voltunk egy szobában. És amikor bementünk a csaj a földön feküdt és maszturbált :D és párom odaült és nézte én meg rászóltam hogy ne nézd már..később meg elkezdte csókolgatni a nyakát meg mindenét...utána ő hazament én ott maradtam a lánnyal meg a barátjával és akkor meg ők másztak rám. A csaj is meg a faszi is de inkább a csajjal voltam. Mit jelenthetnek ezek? Az első álom érdekelne jobban de akinek a másodikra van ötlete az is érdekelne :D

Előre is köszi.


2011. júl. 21. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
elalvás előtt sokszor én is erre gondolok sőt mindig...nem hiszem h túl sok lenne:)
2011. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
de én elalvás előtt nem szoktam..csak napközbe :D
2011. júl. 21. 23:08
 13/18 anonim ***** válasza:
Na jó, bocs, nem túl sokat, csak sokat. Ha ezen jár a fejed, logikus, h erről álmodsz...
2011. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
de szerintem az sem természetes hogy ennyit agyalok rajta :D
2011. júl. 21. 23:12
 15/18 anonim ***** válasza:
azt már te tudod...ha nem álmodsz állandóan ilyeneket,akkor szerintem még nincs baj veled
2011. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az zuhanásról az olvastam, amennyiben ez viszatérő álom (nah jó mindjuk gyerekkorban xx), hogy a gyerek nem érzi biztonségban magát, nincs meg a családi béke :). Felnőtt korban passz xx. De ez az álom lehet, hogy azt jelenti, hogy bármi rosszat is okozzon a párod kitartassz mellette : ). Elvégre miatta zuhantatok le xx, de mégis szeretted abban a néhány másodpercben : ).
2011. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszi :)

hmm utolsó,ez tetszik köszi :)

2011. júl. 28. 08:41
 18/18 anonim válasza:
Nekem is hasonló álmaim vannak néha,a zuhanás az általában valami mély szorongás,de az hogy a pároddal halsz meg,lehet félsz,hogy ő annyira nem szerett,vagy ilyesmi,persze ilyenkor beszélni kell egymás érzelmeiről.A második álom igen furimányos,itt is aggódhatsz a barátodért és lehet még sexuálisan is érdeklődsz iránta,de ő nem akarja,vagy nem érdeklődik irántad sexuálisan,hát nem biztos,hogy pont ez a megfejtés,de remélem segítettem.
2016. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!