Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele folyamatosan?

Miért álmodok vele folyamatosan?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja egy héten keresztül ugyanazzal a fiúval álmodtam, aztán megtaláltam azt a fiút, mármint egy angol énekes és eddig nem is tudtam róla, azután kb. két hétig semmi és mostmár megint pár napja vele álmodok. Ez durva, mert nem is szeretem meg semmi, csak már fura, hogy szinte mindig vele álmodok.
2011. júl. 22. 11:11
 1/6 skarma ***** válasza:
Ez elég érdekes. Visszatérő álmaid vannak vele? Vagy mindig más? Általában mik szoktak történni? Beszélgettek? előtte azt sem tudtad hogy létezik?
2011. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig más, van olyan, hogy beszélgetünk, de olyan is van, hogy csak távolról látom, és nem eddig nem is tudtam, hogy létezik, csak véletlen bukkantam rá.
2011. júl. 22. 12:16
 3/6 Janee_ka válasza:
Ha gazdag jól jártál :)
2011. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
biztos gazdag, nem tudom, de miért járnék jól? :D
2011. júl. 24. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Bisztos még kissebb korodban láttad, csak nem tudta hogy ki volt,most meg valahogy bevillant a képe...
2011. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemrég lett híres szóval nem láthattam kiskoromban
2011. júl. 26. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!