Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Folyamatosan erről álmodok.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és újabban kb 2-3 hete folyamatosan szexről, maszturbálásról álmodok. Még szűz vagyok, tehát barátom nincs. De ez a masztis dolog nehezen jön össze nekem. Csak egy "miniorgazmust" tudok magamból kiszedni xD. Mit tegyek?
2011. máj. 11. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak szólj nekem,giga-orgazmust okozok neked:$$ :D
2011. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, persze gondolom...
2011. máj. 11. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akard görcsösen az orgazmust és akkor sikerülni fog. Ne gondolj arra, hogy orgazmust akarsz elérni, csak izgasd a puncidat.
2011. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz várni míg lesz pasid akkor próbáld meg megfelelő körülmények mellett "csinálni". Azaz ne zavarjanak meg, ne keljen a kilincset nézned, és ne kényszeresen csináld. Hanem mert kívánod. Szánd rá az időt, és csak bő nyállal :D Vagy jöjj össze a válaszoló srácok valamelyikével, és meg van oldva. Ha más kényeztet az sokkal élvezetesebb.

26 ff Pest.

2011. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na mégis mit? maszturbálj. gondolom egyik percről a másikra úgy sem fogsz leakasztani valakit aki kielégít. ki vagy éhezve, normális dolog 18 évesen.
2011. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!