Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyamatosan az...

Miért álmodok folyamatosan az exemmel? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk,nem beszélünk,hiányzik.Rengeteg konfliktus miatt alakult így,meg sem érdemelné,hogy szeressem.Igazából eldönteni se tudom,mit érzek iránta,nem igazán hiányzik,de mégis sokat gondolok rá.Egyik pillanatban azt érzem,hogy szeretem,a másikban,hogy nem.Mindegy.

Rengetegszer álmodok vele,de ezek az álmok nem jók.Pl.,hogy kibékültünk,együtt vagyunk,de rossz érzés.Reggelente ilyenkor úgy ébredek,hogy nem érdekel,nem szeretem,nem hiányzik,jobb nélküle,aztán elmúlik ez az érzés,elkezd hiányozni,aztán megint,hogy nélküle a legjobb.


2011. aug. 11. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen a lelkiállapotod idézi ezt elő. Az álmod szerint tényleg jobb lenne az exed nélkül, még ha ez nehéz is.
2011. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!