Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugyanaz a helyszín, más álom....

Ugyanaz a helyszín, más álom. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Egy ideje, valahányszor intenzívebb volt a napom érzelmileg, midngi ugyanazzal a bevásárlóközponttel álmodok. Elvileg ez egy valódi hely, de álmomban természetesen másképp néz ki.


Először egy hatalmas könyvesboltban nézelődtem a szüleimmel, órákon át elvoltam, egyik jó könyvet a másik után találtam meg. Utána kimentünk a könyvesboltból és sétáltunk valami más üzletbe, miközben láttam ruhabutikokat.

A legfrisseb álmomban ezekben a butikok vásárolgattam szép ruhákat, bizsukat.

De volt már olyan is, hogy lementem a könyvebolt elől a mozgólépcsővel, és kint az üzlet előtt egy hatalmas szökőkutat nézegettem.

De volt még egy csomó álmom ugyanitt.


Mit jelent, hogy folyton ide térek vissza álmomban?


2011. júl. 24. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!A válasz igen egyszerű.

A bevásárlóközpont és a bevásárlás mind mind pozitív üzenet.

Önmagad kényeztetését jelöli,esetleg közelgő ajándékra számíthatsz.Üzleti téren azt mutatja, hogy befektetésed megtérülni látszik.

2011. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyv szerint,ha könyvet vásárolsz álmodban,hasznot hajtasz önmagadnak és másnak.Milyen ruhákat láttál?A színe is számít.Ha a mozgólépcsőn mész,nehéz utak állnak elötted.De,ha csak látod a mozgólépcsőt,hasznot jelent.
2011. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szökőkutat látni költséges szórakozás.Le is fröcsölt a szökőkút?
2011. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fontos neked az a helyszín.
2011. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A ruhák mindenféle színűek voltak. Többnyire buliruhák, csillogósak, flitteresek, miniruhák, pólók, rövidnadrágok. Amire nagyon emlékszem, az egy sárga bőujjú fölsőre, egy farmerrövidnadrágra, és egy minitáskára, amiket fel is vettem.


Nem emlékszem rá, hogy lefröcskölt volna, nem olyan volt. Modern, hosszú, lapos víztükör volt, a közepén egy nagy, csúcsára állított kockával, aminek nem voltak lapjai, csak az éleinél voltak téglatest alakú rudak, azokból rakták ki a kockát. A víz ebből jött a legtetejéből. Ez a lapos medence legközepén állt, egy teraszon, a főbejárat felett. Nekem el kellett sétálnom előtte, hogy lemenjek a főbejárathoz.


Meg amire emlékszem még, hogy egy kör alakű termen megyek át, amiből három helyen vezetett ki folyosó, ezek mind merőlegesek voltak egymásra, mert ahol a negyedik lett volna, ott már ablak volt. Piros-fehér volt az egész terem, és hiába volt balra a hatalmas ablak, mégis pirosas félhomály volt. De nem féltem, sőt, szívesen ott maradtam volna őrültködni, játszani, mintha egy kisgyerek volnék. (A terem teljesen üres volt, a szokásos bevásárlóközpontos étkezdéknél le volt engedve a vasrács, az elhelyezett székek, asztalok és boxok látványára pedig szíesen ugráltam volna rajtuk, meg ilyenek.)

2011. júl. 24. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
A sárga ruha hamisságot jelent.Végigmentél a folyosón?Tudnál még írni valamit az ablakról?Be volt csukva vagy nyitva volt?Kinéztél rajta vagy ültél alatta vagy kimásztál rajta?Törött volt az üvege?
2011. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szeritnem a sárga póló nem jelent semmit, mert olyan pólóm tényleg van, és szeretem is.


Az ablak egyszerű ablak volt, az a sima, egyszerű, nem kinyitható üveglap. De nem láttam túl sokat az ablakból, igazából csak tudtam, hogy ott van, de látni szerintem nem láttam. És abban a helységben semmit sem csináltam, csak átsétáltam rajta.

2011. júl. 24. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Amiket írtam az álomra vonatkozik,nem a valóságra.:)

Megnéztem az álmoskönyvben,de itt csak a nyitott,csukott és összetört üvegű ablakról írnak.Mivel ez az ablak alapból nem nyitható ki/csukható be,ezért szerintem nem vonatkozik rá a csukott ablak jelentése.

2011. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!