Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehetséges álmunkban egy...

Hogy lehetséges álmunkban egy idegen nyelven beszélni?

Figyelt kérdés

Volt már angol is, és kétszer valami olyan nyelv amit nem is ismerek. :O (úgy értem, hogy teljesen jól beszéltem ezeket)

Persze mikor felkeltem már nem tudtam volna visszaidézni miket mondtam.. c:

Ja, és ez lehet hogy nem ide tartozik, de egyszer kistesóm is beszélt angolul álmában :O (ő nem úgy, hanem miközben aludt, mondott valamit angolul. Pedig még sose tanult) :3


2011. júl. 29. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Előfordulhat, hogy a napközben szerzett információkat adtátok vissza, még ha ezeket indirekt módon is szereztétek.

Az emberi elme csodálatos és sajnos nem ismerjük eléggé, nem kell ehhez éppenséggel csodának történnie, vagy természetfeletti eseménynek, behatásnak.

Ahogy képesek vagyunk gondolatainkkal és érzelmi ráhatással dolgokat előidézni, vagy épp alfa állapotban tanulni. Ez csöppet sem ezoterikus, ez tudomány és ki tudja mikre lehetünk képesek.


Azonban nem feledkezhetünk el spirituális (lelki) és ösztönös oldalunkról sem. Megérezhetünk és előre láthatunk olyan dolgokat, melyekre a tudomány nem ismer (még) választ vagy amelyeket a hétköznapokban elnyomunk, nem látunk, azaz mélyen a felszín a tudatalatt vannak.


Egy csecsemő, míg meg nem tanul beszélni, érti az összes nyelvet, amin beszélnek hozzá, de természetesen nem tud különbséget tenni köztük. Az ő elméje sokkal frissebb, üres lap, tele idegpályákkal, idegkapcsolatokkal.


Kedves kérdező, senki sem mondhatja meg miben higgy, mi volt az, amit álmodban tapasztaltál, láttál. Ahogy senki sincs joga ezeket lerombolni. Talán A-nak csak halandzsa, B-nek a napközben összegyűjtött információk, C úgy tartja a tudatalattid, D szerint az előző életből hozott tudás, vagy F úgy vallja a kollektív tudatból eredő tudás..

Neked kell eldöntened miben hiszel,

nem véletlen, hogy névtelenül a publikum elé tártad ezt a kérdést, bizonyára fontos számodra.

Ne tarts attól, hogy mások mit gondolnak, ha ettől teljes az Éned, a lelkivilágod, nyugodtan legyen színes. Mindenkinek szüksége van álmokra, hitre és teljes lelkivilágra. De legfőképp mindenki megérdemli.

Váljon belőled boldog, teljes felnőtt. :)

2014. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem meg latinul beszélt, erre törlik a kérdésem.
2023. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!