Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs kedvem semmihez, állandó...

Nincs kedvem semmihez, állandóan aludnék vagy egyedül lennék, szinte menekülök az emberektől. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nagyon utálok utcára menni, a munkahelyemen jópofizni, beszélgetni a munkatársaimmal, pedig a munkámat szeretem. Olyan jó lenne hetekig egyedül lenni, csak sajnos nem tehetem meg. Tegnap is hazafelé már majdnem sírtam olyan egyedül és lehangoltnak éreztem magam.
2009. okt. 13. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe depresszió, próbálj meg valamilyen gyógynövényes készítményt, teát vagy tablettát, amiben orbáncfű van. Hangulatjavító hatású.
2009. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hónapok óta tart és 30 éves lány vagyok, ez kimaradt.
2009. okt. 13. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én is szoktam ilyet érezni :(

szerintem is enyhe depresszió lehet. pont az ellentétét kell tenni annak,ami most vonz: emberek közé menni!!

lehet h kicsit belefásultál a mindennapokba

ha megteheted, vegyél ki egy hét szabadságot, és csak olyan dolgokat csinálj,amiről tudod,h örömet okoz, amit eddig még nem csináltál, de semmiképpen ne otthon ülj.keress fel régi barátokat, írj nekik e-mailt, vagy telefonálj stb

te is érzed h vmi nincs rendben, és ez csak rosszabb lesz,minél tovább vársz!

2009. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én is ilyen vagyok. Már nagyon régóta 18/F
2009. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyet érezni.Próbáld meg valamivel feldobni magad pl.zenehallgatás,kis tánci otthon a kedvenc számodra.A lényeg,hogy ne hagyd el magad!Ha nem megy a dolog fordulj orvoshoz,ő majd segít.
2009. okt. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is így érzek

21/F

2009. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem sincs kedvem semmihez, szintén egyedül érzem magam, és nagyon elegem van mindenből. Nem tudom, hogy fogok tudni kimászni ebből a gödörből, de muszáj lesz. Elkezdtem magnéziumot, B vitamint és vasat szedni, hátha a vérképem is ludas ebben, és több gyümölcsöt eszek, kb egy hete. Kicsivel elviselhetőbb a dolog. A teák is segítenek valamennyit. Megpróbálom áttekinteni az életemet, elgondolkodni azon, hogy mit és miért tettem, jól vagy rosszul, hogy juthattam el idáig. A barátaimat is hanyagolom egy kis időre, ha tisztáztam ezt azt magamban, akkor kikérem az ő véleményüket is. Szerintem te is valami hasonlóval próbálkozz. Sok sikert és fel a fejjel...
2009. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezekkel hónapok óta próbálkozom, de nem segítenek.
2009. okt. 22. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Talán elsőként próbáld meg elfogadni az érzéseidet.

Nem kell rögtön depresszióra és rosszra gondolni.

Az ember nem lehet mindig mosolygós. Képzeld ha egész életedben csak édességet ennél.

Érzelmi diéta is létezik, és abba nem csak a pozitív események, szakaszok tartoznak bele.

Te most valószínűleg egy kiábrándultságon mész át, ami unalmasság érzettel társul.

Tegyél fel magadnak pár kérdést. Ha elmehetnél hetekre, mit csinálnál legszívesebben egész nap?

Nincs azzal semmi baj, hogy vágysz egy pár hetes magányra,főleg ha folyton körül vagy véve emberekkel.

Gondolkodj el azon is, hogy egyedül mi mindent lehet csinálni? Főzz új dolgokat, hajtogass papírt, találj valami kreatív csendes hobbit, sétálj sokat, utazz el valahova egyedül.

Neked most inkább bűntudatod van, hogy ezt a változást nem tudod kikerülni, és alig van kedved beszélni valakivel. Majd túl leszel rajta, és megfogod unni. Utána pedig jobban fogod élvezni az embereket, mint talán előtte...

2012. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!