Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki elmondaná érthetően h...

Valaki elmondaná érthetően h hogy kell tudatosan álmodni? Egyik netes oldal se irja le érthetően!

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 19:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
próbáltam napok óta tanulmányozgatni az oldalt, de sajna nem értem meg az egészet. tudom h létezik ilyen egy közeli barátom mondta hogy volt egy haverja és neki sikerült... de a haverja lelépett ugyhogy felvenni se tudom a kapcsolatot vele tehát nagyon örülnék ha egy hozzáértővel felvehetném a kapcsolatot aki meg nem hisz benne ne irjon mert semmi értelme. tudom h létezik csak érteni kell hozzáá
2011. aug. 3. 22:20
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a tudatos álmodás legkisebb formája kb. 10 éve jelent meg, amikor fel tudtam magam ébreszteni álmomból.

Semmit nem tanultam/olvastam azóta róla, de már megy az, hogy egyszer tudatomra ébredek álmodás közben és tudom irányítani az eseményeket.

A direktbe tudatos álmodás még nem megy.

Te is ezzel kezd el.

2011. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

nekem úgy 11 évesen sikerült.

az egész úgy volt hogy csak unatkoztam napközben és aludtam egyet... normálisan csak álmodtam egyet amire emlékeztem mikor felébredtem és tovább unatkoztam és megint aludtam egyet :D akkor már kezdtem kapizsgálni a dolgot és felfogtam még magában az álomban azt amit cselekedtem. miután felébredtem természetesen nem hagyhattam ki az élményt hogy kipróbáljam sikerülni fog e hogy azt álmodjam meg amit én akartam. elalvás előtt sokáig azon gondolkoztam amit álmodni akartam majd az álmomban pontosan ugyan azt álmodtam meg. utána már sajnos nem sikerült még egyszer elaludnom :S

2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Van tudatos álom.... szinte mindenkivel történt már ilyen. Legjobb lenne ha elolvasnád Paul Tholey alkotó álom című könyvét abba leír mindent a technikáit stb... a netről lelehet szedni.
2012. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!