Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodhatok történéseket?

Dannika kérdése:

Megálmodhatok történéseket?

Figyelt kérdés
egyszer azt álmodtam hogy a kutyám összeesik az udvarunkon egy viharban másnap elmentünk nyaralni és a nyaralás közepén kellet haza mennünk mert a kutyám meghalt egy viharban sterssz miatt
2011. aug. 4. 18:10
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
Léteznek véletlen egybeesések...
2011. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
azért hazamentetek mert egy kutya meghalt?....-.-
2011. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Szia



Mindannyian rendelkezünk jövőbelátó képességekkel, van aki él ezzel a lehetőséggel, van aki nem-mert "racionális" magyarázatok segítségével lebeszéli magát arról, hogy ez lehetséges.

Álmunkban sokkal aktívabbak ezek a képességeink, ugyanis-alszunk-és nincs telefon, rádió, munka, emberek-akik elvonnák a figyelmünket. Próbáld fejleszteni ezeket az adottságaidat, mert még nagy hasznodra lehetnek.

1 idézet: "Álminkban élesebben lát a szemünk, mint nappal az elménk"

2011. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mikro jeleket láttál a kutyán amit nem tudtál értelmezni de a tudatalattid igen ezt te álomként élted meg
2011. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
én egyszer azt álmodtam ,hogy egy oltári nagyot fingok ,és más nap mikor fingani akartam beszartam :D
2011. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ami megtörtént:(még amikor a madárinfluenza terjedt) a városunkba is elterjedt a madárinfluenza csak azt méhek terjesztették......Reggel felkelek bekapcsolom a tévét,pont a híradó van...Errefel bemondják hogy elérte magyarországot a madárinfluenza...hát mondom ilyen nincs...
2011. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
19:14-nek: Honnan tudod, hogy mindenkinek vannak jövőbelátó képességei? Hogyan bizonyítanád?
2011. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!