Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Lost című sorozat értelme...

Mi a Lost című sorozat értelme? Van-e olyan oldal, ahol epizódról epizódra leírják a történéseket? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Régebben nagy "fan" voltam, talán a 2. évadig jutottam el, ameddig még értettem is, az idősíkos dolog is megvolt de akkor már nem nagyon rajongtam az egész sorozatért.


Valahogy úgy tűnt (mint pl: a Született feleségek) hogy időhúzás az egész. Ráadásul a hazai tv-csatorna se adta le folyamatosan, hanem volt nyári szünet is (abba is hagyták), közben az AXN-en is adták. Szerintem nem is kellett volna beleírniuk az idősíkos részt, mert a hazai viszonylatban ez alapból adott volt :DDDD


Szóval valaki le tudná írni, hogy mi volt a sorozat lényege? ( pl.: minden előre meg van írva?) Vagy esetleg tudnátok ajánlani olyan linket, ahol epzódról-epizódra le vannak írva a történések?


Tudom már le lehetne tölteni mind a 6 évadot, de ha le is tölteném, időm nem lenne megnézni :( Szóval ezért ragaszkodnék az írásos formátumhoz...


Előre is köszönöm!


2010. júl. 24. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hehe, már én is akartam kérdést feltenni erről, mert egy ideig néztem, de csak nyújtják az egészet, nem lehet követni, nincs értelmes vége. vagy legalább időnként derülne fény dolgokra, de csak újabb rejtvények és stb. totál káosz.
2010. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja,ja, szerintem is. Bár most hétfőn az axn-en lesz egy 3 órás finálé, arra azért szerettem volna képben lenni :( de remélem röviden összefoglalják a 6 évadot, hogy aki valahol elakadt, azért képben legyen :)


Nem tudom, hogy hol de biztos valahol nagyon elrontották a sorozatot Az elején olyan tiszta és követhető volt, most meg csak egy csomó ????-jel van a fejeben. Lehet hogy én is hibásan vagyok összetákolva, mert az hogy hetente egyszer egy részt levetítenek...hát...addigra eléggé elfelejtem a lényeget... :DDDDDD...ráadásul, ha időben ugrálnak is :DDDDDDD

2010. júl. 24. 14:09
 3/3 A kérdező kommentje:

Aham, így már kicsit érthetőbb...

(a 3 órás változat után XDDD)

2010. júl. 26. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!