Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak őszintén ti láttatok már...

Csak őszintén ti láttatok már szellemet v vmi furcsa lényt? Tapasztaltatok már furcsa történéseket?

Figyelt kérdés
Ja a nem léteznek mert mindent meglehet tudományosan magyarázni válaszokra nem vagyok KÍVÁNCSI!Aki ebben nem hisz ne írjon ide!Nem veszekedések halmazának tettem fel a kérdést!
2011. márc. 26. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2011. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Hál' Istennek nem.Tuti frászt kapnék
2011. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Én láttam már a házunkba kettőt is, egy öregembert és egy nőt. Mindkettő olyan volt mint amilyennek a kicsik leírják..
2011. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
találkoztam már pár érdekes dologgal de nem ijedtem meg tőlük mert eddig még nem bántottak ... És nem volt okom félni,, de inkább nem mesélném el, nem szeretnék rá nagyon vissza emlékezni.
2011. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem láttam,de olyan mintha néha érezném őket!(Lehet hogy csak bebeszélem magamnak).Viszont egyszer apum és bátyám láttak ilyen csészealj szerű dolgot,ami mintha leszállt volna és megnézték a helyüket hogy van e valami jel,ott volt a nyoma,de pár nap múlva eltűnt a nyom.Jelzem ők nem szoktak soha hazudni...
2011. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Diator kivámncsi lennék hogy miket láttál,stb mik történtek
2011. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*kiváncsi
2011. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kettőt elmesélhetek: egyik este kb 8 hónappal ezelőtt, itt ültem a gép előtt, a szobában sötét volt, csak a monitor fényét és a szoba mellet lévő, szobának a fényét láttam, itt gépeztem, és azt hittem hogy a testvérem áll mellettem , kb 3-4 percen át itt állt mellettem valami, nem tudtam hogy mi az amíg oda nem néztem, azt hittem hogy a testvérem mert kb olyan alkata volt, de amióta ott állt mellettem éreztem hogy itt valami nincs rendben ezért elnéztem jobbra , ( kb 60 cm-re állhatott tőlem) a fejemet lassan elfordítottam jobbra és, láttam a lábát a test fekete volt, mint ha feketeségből lenne, mint ha a sötétségből lenne, de nem bántott, mikor a lábára néztem egyre feljebb kezdtem nézni, és amikor a fejére néztem volna eltűnt, utána bizonyosodtam meg hogy ez tényleg szellem volt, , emberi alakban volt, de a fejét nem láttam...


De rá 2-3 hétre, megint láttam az ajtó mellet, de akkor csak a fejét láttam, a feje sötét volt, sötétségből ahogyan a teste is, de nem volt szemme szája óra , csak a egy sötét fej, pár másodperc után eltűnt...



volt még egy 7 éves lehettem a kórházban voltam rácsos ágyban feküdtem , egyik pillanatra becsuktam a szemem, és amikor kinyitottam mint ha megfordult volna a világ, valami nem volt rendben, az ágy függőleges volt , és én is rajta az ágyon, láttam azokat akik az ajtóm előtt mentek el, pedig az ágyon vízszintesen feküdtem, lebegtem az ággyal együtt nem tudtam hogy mi történt 10 másodpercen keresztül volt ez és csak szemléltem , és utána pedig becsuktam megint a szemem , kinyitottam és minden helyre állt.



Most mondom nem hazudok, ezek meg történtek, voltak furábbak is, nincs okom mért hazudni.

2011. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én is láttam már valami hasonlót...Egy öreg nő szellemét,aki mintha a háztetőn ült volna.Teljesen áttetsző volt, valami hosszú ruhafélében:S
2011. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én nem láttam még, de mikor én még nem éltem, a bátyjám is olyan 3 hónapos körüli lehetett, Anyu papája akkor halt meg.. és anyu nem tudott elmenni a temetésre bátyjám miatt, pedig nagyon szerette a papáját.. a nagyszülei nevelték fel, mert a szülei lepasszolták nekik.. -.- na midnegy.. Szóval nagyon szerette őt, és nem tudott elmenni a temetésre.. és egyik éjszaka.. a halála után pár nappal anya felébredt éjszaka és látta a papáját ahogy áll bátyjám kiságya felett és nézi őt.. majd anyumra nézett és intett neki, aztán eltűnt..Jött megnézni bátyjámat, és elköszönni..:) Anyum nem bolond.. nem is hisz ilyenekben de biztos benne h látta.. és én elhiszem neki.. Nekem pedig volt egy olyan élményem, hogy egyik nap előbb jöttem haza a suliból, nem volt itthon senki.. A ház előző tulaja 2 idős ember volt, mindketten dohányoztak..(persze ennek már vagy 20 éve) de a mi családunkban senki nem dohányzik tehát nem lehet cigiszag a házban.. mentem át a folyosón, és egyszer csak nagyon erős cigiszagot éreztem mintha az arcomba fújták volna a füstöt.. megálltam és erősen kirázott a hideg majd sírógörcsöt kaptam.. nagyon durva élmény volt még most sem tudom h mi lehetett az.. lehet az előző lakó/k .. :) szóval durva volt..
2011. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!