Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a rémisztő álmok?

Figyelt kérdés

már 4 alkalom hogy olyan rémisztőt álmodok .. de ha elmesélem valakinek egy félelem mentesnek tűnik szerintem, de amikor álmodom akkor olyan rémisztő átélni. Nem ugyan az a történet játszódik le hanem, hogy rémisztők mindig és a félelem, vér illetve néha állatok a rendszerint visszatérő "szereplők". Nem tudom emnnyire érthető de egy kicsit zavar már. Ezek mindig 1 óráig tartanak pontosan nem tudom, hogy-hogy, de mindig 1 óráig.

Az első álmom az mikor macskák támadtak meg és belémharaptak meg rugdostam őket, hogy ne szedjenek szét és ne bántsanak!

A másodikban aztán hánytam ki folyamatosan az ablakon és ilyen rémisztő alakok voltak az ablak előtt és éngem akartak bántani.

A harmadiknál pedig megfertőződött emberek voltak és a tesóm is megfertőződött és belémharapott és szívta a vérem, majd meg kellett ölnöm .. fogtam a lábát és a betonba vertem a fejét és hallottam ahogy szétloccsan a feje majd mondtam hogy én ezt nem akarom, de csinálnom kellett míg meg nem halt.

A negyedik pedig, hogy mamámat elvittem Pestre metrózni

és mondta hogy száljunk le és mondtam neki hogy nem, mert ha nincs nállad személyi akk megbüntetnek hiába vagy nyugdíjas...majd később leszálltunk volna csak jött egy kanyar és hiába mondtam hogy kapaszkodjon nem kapaszkodott belém és elesett és a feje szétloccsant majd meghalt ...erre felébredtem!

Amikor felébredek melegem van és fázok is váltakozva, majd ég az arcom is..

Az álmok rendszerint 1 óráig tartanak (az álom lehet hogy 5 percig, de 1 óráig amíg alszom) és utána vissza tudok aludni, de olyan nehéz és félelmetes.

Hány naponta jönnek(az utolsó 2 álom 1 napon volt..az egyik hajnal fél3 és fél 4 között a másik meg fél 7 és fél 8 között) azt nem tudom, de már feltűnt ez és zavar is, mert ez előtt sosem volt ilyen! Nem hiszem az ilyen spirituális dolgokban, de gondolom most már ez nem tréfa vagy csak szimplán egy üzenet vagy jel lehet valamire?

kérlek segítsetek mert nagyon rossz érzés!:S

És bocsi a hosszú szövegért!


2011. aug. 8. 01:45
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
27%
Az álmok szokás szerint nem jelentenek semmit.
2011. aug. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell rosszul érezned magad. Az álmok nem rendelkeznek jelentéssel. Fáraszd ki magad rendesen naponta, az alvás jobban fog esni és nem fogsz álmodni.
2011. aug. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet jelentése, csak nem olyan. Pszichológiai, vagyis valami a fejedben okozza ezt, amiről talán nem is gondolnád. Majd elmúlik. Mikor kicsi voltam, sokszor én is olyan ijesztőket álmodtam, nagyon rossz érzés volt bennem utánuk.
2011. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a támadós és kergetős álmaim vége általában az hogy ráunok, bevárom őket és kiderül hogy nem is akartak bántani..
2011. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!