Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » El lehet érni a tudatos álmot?

El lehet érni a tudatos álmot?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen módszerrel lehet elérni és mennyi idő alatt?
2011. szept. 19. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elalvás előtt közvetlen megindítasz egy gondolatmenetet, vagy ábrándozol, amibe bele éled magad folytatódhat álmodban, de az, hogy aztán irányítani is képes leszel-e az attól függ mennyire mélyen alszol, mennyire vagy fáradt stb.
2011. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
szerintem az csak úgy jön. nem egy módszertől.. esetleg gondolj mindig (értsd naponta legyen a fejedben) hogy tudatosan akarsz álmodni. elvileg arról álmodsz, ami történt veled a nap, ami foglalkoztat.. akkor talán álmodban eszedbe jut, hogy tudatos álmodás, és észreveszed hogy álmondsz :D legalább is nekem így szokott lenni, egyszer csak rájövök, hogy jé most álmodok :)
2011. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2011. szept. 19. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem egyszer már volt ilyen hogy álmomban észrevettem hogy álmodok és a legelső kérdésem az volt hogy tudok-e repülni :D , és akkor tudtam. Fogalmam sincs hogy hogyan csináltam de nagyon jó volt. :D
2011. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El, mindenképpen el. A legtöbb könyv és forrás az interneten valószerűsen írja le a dolgok menetét, szóval azokat ajánlom, igaz garantáltan nem fog menni ilyen 2-3 hónapok alatt, de lehet hogy évek után sem, szóval nehogy elmenjen a kedved miatta.
2011. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
EREDET c. filmet láttad?:)
2011. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sokat kell gyakorolni megvannak rá a technikák.
2011. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem néha összejön (pár havonta). Visszatérő álmoknál felébredés előtti fázisban lehet könnyen, vagy ritkábban átlagos álmoknál.


Szoktasd magad hozzá, hogy napjában többször feltételezed, hogy álmodsz és kétkedésed különböző megerősítésekkel hajtod el. Mivel ha ezen is sokat jár az agyad napközben, akkor álomban is kijöhet (pl milyen kocsi megy el előtted, nézd meg alaposan és ismerd fel az emblémáját) és voilá, tiéd az irányítás :)


Nekem nem szokott sokáig tartani és van, hogy visszamegyek irányíthatatlan álomba. Ritkán, de összejön.


Ui: nem hiszek semmi ezotérikus baromságban, jóslásban, álomfejtésben ,szellemvilágban és egyéb tini/50 feletti egyedülálló nők hülyeségében.


Anno amcsiknál volt egy kíséreltsorozat, hogy ellenőrzött körülmények közt aludtak az emberek és mikor kívülről észlelték, hogy álmodnak, akkor egy szemüveg gyengén elkezdett villogni rajtuk. Egy idő után megtanulták, hogy ha a háttérben ez a villogás van, akkor álmodnak.

2011. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!