Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodnak más emberek...

Miért álmodnak más emberek velem kapcsolatosan rosszat?

Figyelt kérdés
Mesélte ma egy csaj nekem, hogy azt álmodta éjjel, hogy ketten sétáltunk valami erdőbe, engem valami elkapott kínozni kezdett, és ő nem tudott segíteni rajtam, mert nem tudott megmozdulni... Ennek lehet valami jelentősége? Egyébként ennek a csajnak a nővére elég rendesen hisz az Angyalokban, és egyik nap mikor ott voltam náluk, azt mondta látta a védőangyalomat. Mostanába csak rossz dolgok történnek velem, folyton beteg vagyok, elvesztettem a munkahelyem, és a kapcsolatomnak is vége... :( Általában reálisan gondolkozok, nemigen hiszek Istenben, meg Angyalokban... De az álmok azért mások.
2011. aug. 8. 13:20
 1/2 Janee_ka válasza:
0%
Mert büdös vagy
2011. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
te meg egy szerencsétlen idióta... inkább kíméltél volna meg a felettébb értelmes válaszodtól.. -.-
2011. aug. 8. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!