Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hihetek a horoszkópban a...

Hihetek a horoszkópban a párkapcsolatommal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Fejes Krisztina asztrológustól régen levélben kérdeztem sok mindent. Ő MINDIG az igazat írta le, és ami történni fog. Most a barátommal kapcsolatosan a jövőnkről kérdeztem őt. És számomra szomorú válasza volt, hogy nem leszünk sokáig együtt. :(

Hihetek egy asztrológusnak? (a barátom óra percét nem írtam oda, mert nem tudom a születési dátumában).


2011. ápr. 17. 18:29
 1/8 Bretso ***** válasza:
Nem, de amilyen hülye vagy fogsz, és ezért szakítotok, önbeteljesítés.
2011. ápr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Horoszkópon alapján a párommal oly mértékben nem illünk össze, hogy még köszönő viszonyban sem kéne lennünk, De már több éves kapcsolatban vagyunk együtt harmonikusan. Erre nem tudok neked mást mondani.


Ha csak azért lépsz tovább mert egy idegen azt mondta, akkor hajrá. De az életed te alakítod, nem a bolygók állása.

2011. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hááát...Ha jósolt az aszrológus, akkor nem valószínű, hogy jó helyen jártál. Bár olvastuk itt az első, önmagát korlátok közé záró emberke válaszát, egyet értek abban, hogy az önbeteljesítő "jóslat" működik. Egy művelt, szakértő asztrológus nem fog jósolgatni. Nem arra való! Mintha vártad volna azt, hogy beigazolódjon: a jós szava igazat szól. Vannak látók, de rengeteg a sarlatán. És vannak asztrológusok, akik matematikusok, fizikusok, bölcsészek, pszichológusok,de szintén sokkal több a szemfényvesztő. Elmentél valakihez, segítségek kértél és most kétségbe estél...Megkérdőjelezted a segítségét. A Hit a nem tudást jelenti. És ne felejtsd el, az itt válaszolók jó része két táborra osztódik: egyikük HISZ a matériában (Ó, szegények!,korlátozzák önmagukat, a profán világ rabjai és nagyon erős a Hitük.) A másik tábor Hisz az ezotériában(Ó, szegények, de mégsem hiszenek, vagy mégis...bizonytalanok.)Na, hova tartozik az elenyésző hányad?:))))
2011. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha most kritikusan górcső alá veszed a kapcsolatotokat és 1-1 veszekedésből tragédiát csinálsz és mindent magadra veszel és azt a pillanatot keresed, ami mindent eldönt, akkor tényleg szét fogtok menni... Mindent meg lehet beszélni és bizonyos esetekben jobb szüneteltetni vagy befejezni a dolgot.

Mindent ne higgy el, de ha bekövetkezik, semmiképp ne bánd, mert oka van/volt.

A kapcsolat csak rajtatok múlik, ti alakítjátok. Ne görcsölj ezen a jóslaton vagy jövendölésen vagy mittomén min, élvezd a dolgot amíg lehet, ez rajtatok múlik :)

2011. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

na igen a horoszkóp az egy dolog,lehet követni,tartani,de eszerint élni??

Badarság.

Én oroszlán nő párom ikrek.Elvileg tüz és viz mégis elvagyunk jól vagyunk,vannak problémák,de kinek nincsenek.

Szóval én inkább a szivemben biznék ha te lennék.

2011. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15.20 Az asztrológiát nem lehet "követni", nem kacsa mama:) De még csak nem is valamiféle vallási irányzat:) Lehet hinni benne és biztosan tudni, hogy működik. Ehhez azonban legalább 20 év tapasztalat szükséges, nagy emberismeret, sok pszichológia. Namármost...Asztrológia szerint élni? Ez meg mit jelent? Elképzeltem, milyen lehet matematika vagy irodalom szerint élni...Még nem jöttem rá:))) Az igaz, hogy párválasztáskor lehet hallgatni a szívre (a legtöbb Oroszlán napjegyben született ember azt is teszi, ezért kényes szervük, gyakrabban kapnak szívinfarktust a többi napjegyhez képest-ez tapasztalat:), lehet megérzésekre, lehet ösztönre és természetesen az észre is. Ez egyéntől függ és attól, mi a fő mozgatója. Egy Rák napjegyű hiába akar baromira az esze alapján választani, csak a rendkívül tudatos típus fog így választani. A megérzése fogja irányítani a tudat alatt és szépen kimenekül egy kapcsolatból, ha felébreszti és azt súgja: NEM! Mondaná sok hozzászóló, más is ezt teszi. Ez pedig nem igaz, mert van, aki ilyen, van aki nem:)Az asztrológia egy eszköz lehet az önismerethez vagy a világ más szemszögből való megismeréséhez. És van még pár ilyen dolog, pl. grafológia, irodalom, különböző művészeti irányzatok, pszichológia. De mindenkinek szíve joga, hogy mennyire akarja a tudatát kitágítani:))) Azért veszélyes területek, mert nagyon sok a szemfényvesztő. És ez nem a végzettségen múlik. Gondolj arra, Latinovits Zoltán vagy Tordi Géza vagy Tolnai Klári mekkora színészóriások/voltak, végzettség nélkül is és hány botrányos ripacs színészkedik-diplomával a zsebében. De próbálja becsapni az embereket:)
2011. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:20 rosszul írtad, tűz és levegő. az Ikrek és Oroszlán.


Kérdezőnek: Nem is kell az asztrológusnak oda írni, hogy mikor született a párod, hiszen a te horoszkópodban ott van a te életeseményeid.

Hogy mit mond az asztrológus, az egy dolog, meg az is, hogy ti mit akartok.///SZABAD AKARAT/// Nem kiabáltam, csak kiemeltem. Ha ti képesek vagytok kompromisszumokra, akkor a nehézségeket át fogjátok hidalni

2011. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
HÁÁÁÁÁÁÁt most olvasni akarsz, vagy együtt élni???!!
2011. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!