Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt éjjel három különböző álmom is volt, szeretném, ha valaki elemezné őket!


1. Prostitúcióra kényszerítettek, s hiába szerettem volna megszökni, nem volt hozzá elég bátorságom. :S

2. Rá akartak venni, hogy menjek el egy zsidó temetésre, de nekem egyáltalán nem akaródzott, mert úgy tudtam, hogy ott nyitott koporsóban temetnek, s féltem, hogy látnom kellene a halottat (tudom, hogy a valóságban nem így van). Ehhez azt is tudni kell, hogy római katolikus vagyok, és az ismeretségi körömben sincs zsidó.

3. Nyár volt, mégis havazott. Amikor elhúztam a függönyt, azt láttam, hogy mindent egybefüggő hóréteg takar.


Nem a három álom közötti összefüggésre, hanem a külön-külön értendő jelentésükre lennék kíváncsi! Előre is köszönöm. :) (16/L)


2011. aug. 9. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első önmagáért beszélő álom.

A temetés több dolgot jelenthet. Jelenthet valódi temetést, szabadulást valamitől ami eddig nyomasztott, de kapcsolatot is, jelen esetben még akár egy zsidóval való kapcsolatot is jelenthet.

A hó az eddigi gondoktól, nehézségektől való szabadulást.

2011. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. aug. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!