Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyis van ez a vonzás törvény...

Hogyis van ez a vonzás törvénye? Hogyan használjam? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy el kell képzelni,h az adott dolgot elértem,hogy a jelenben van és úgy viselkedek,de ebben a helyzetben is?

A volt párommal szakítottunk tegnap,előtte próbáltuk a kapcsolatunkat helyrehozni,de nem ment.Bennem volt a félelem,saját magamban se bíztam,hogy valóban sikerülhet,egyszerűen minden negatív dolog után jött sorba a többi.

A volt párom nem akar velem beszélni,ilyen esetben hogy segít a vonzás törvénye,képzeljem el,hogy beszélgetünk és minden oké,és egyszercsak megjelenik?

Amibe nem fektettem ekkora energiát és egy picit se görcsöltem rajta,az megoldódott,és fáj,hogy pont vele nem.


2011. ápr. 27. 10:21
 1/4 anonim válasza:
Épp az a baj,hogy ennyire görcsösen akarod,így nem működik a dolog. Képzeld el, hogy minden rendben van köztetek, érezd át a szituációt,éld bele magad. Ezután köszönd meg az Univerzumnak,hogy segített és ereszd el a gondolatot!
2011. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nem görcsölök,sőt,nyugodt vagyok,de ha elképzelem,hogy minden oké,vajon újra megkeres?
2011. ápr. 27. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rossz volt a kapcsolatotok,akkor semmilyen hókusz-pókusszal nem tudod visszaszerezni.

Okosabb,ha beletörődsz és túllépsz a dolgon.

2011. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem volt egy 8 evig tarto kapcsolatom, en szivem szerint tovabb akartam volna maradni a ferfivel, akit szerettem. Neki viszont mas tervei voltak, karrier, szabadsag, uj ismerettsegek...:( Hiaba vartam vissza, elment, fakepnel hagyott 8 ev utan. Nem is veszekedtünk, csak kijelentette, hogy holnap mas varosba költözik es viszontlatasra.

Szerintem a vonzas törvenye akkor müködik, ha mindketten vonzodtok, nem eleg az egyik. Es igaz, ha görcsösen akarod öt visszakapni, annal jobban fog menekülni. En a helyedben most hatterbe vonulnek, vagyis varakoznek, es nem jelentkeznek egy ideig. Neha a tavolsag hozza össze ujra a szerelmeseket ;) Sok sikert!

2011. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!