Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő rémálmom....

Van egy visszatérő rémálmom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Véletlen időközönként van egy visszatérő rémálmom. Arról szól, hogy egy nagy gödörből mászok felfelé, aminek nem látszik az alja, a tetején pedig csuklyás alakok állnak körbe, akiknek nem látszik az arcuk, gonoszan nevetnek, és nagy köveket rugdosnak le felém, és mikor nagy nehezen felmászok a tetejéig, mindig visszarúgnak. Rendszerint ekkor szoktam felébredni olyan érzéssel mintha zuhannék, és ilyenkor szabályosan kiugrok az ágyból. Mitől lehet ez?


20/F


2011. aug. 16. 22:18
 1/7 anonim válasza:
Kiskori elnyomás,szekálgatás.. stb
2011. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nincs olyan problémád, amit nem tudtál (még) megoldani?

Nincsenek olyan emberek a környezetedben, akik ártani próbálnak neked?

2011. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiskori elnyomás az volt sajnos, szekálás most is van egy kicsi. Sokszor mondják, hogy balf@sz vagyok, amúgy is elég szerencsétlen vagyok, ha valamit eldobnak tuti engem talál el :D És sokszor érzem úgy, hogy mindenki utál, még ha tudom is hogy ez nem igaz, pl. vannak barátaim.
2011. aug. 16. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Akkor valószínűleg ezek a dolgok jönnek felszínre az álmodba.

Pl. nekem van egy titkom, amit évek óta őrzök, és nagyon nyomaszt, félek, hogy kiderül. Emiatt rendszeresen azt álmodom, hogy emberek ásóznak, vagy gyerekek homokoznak valahol, és tudom, hogy én pont oda temettem egy hullát, akit én öltem meg. Rettegek, hogy mindjárt kifog látszani valamije, és majd kiderül, hogy én voltam...

2011. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Van problémám amúgy is elég, mert bejött az élet... Valószínűleg akkor ezek a problémák jönnek ki ilyen álmok formájában.
2011. aug. 16. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennél azért kézzelfoghatóbb az álom. Valamiért azt akarja elérni az agyad, hogy felébredj. Pl: nagyon kell vizelned, hasmenés jött rád, rosszul fekszel, és nem kap az agyad elegendő levegőt. Szal ilyesmi. És mivel egyszer már bejött ez neki, hasonló esetekben ezt ismételgeti.
2011. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a csuklya alatt nem egy pedomaci van?
2011. aug. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!