Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszatérő rémálmom van....

Visszatérő rémálmom van. Meglehet szüntetni?

Figyelt kérdés
Úgy féléve 3 hóapig verejtékes éjszakákat éltem át. Nem aludtam ki magam és szörnyen rosszul éreztem magam. Foylton féltem és reszkettem. Meglehet szüntetni a rémálmom? A téma mindig ugyanaz, és nem múlik el ...
2009. szept. 16. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára van egy mélyről fakadó kiváltó oka az életedben, egy aggasztó dolog ami nemhagy nyugodni. Azt kell megszüntetni. Ha magad se tudod mi az, talán menj el valami beszélgetősdokihoz aki előhozza belőled.
2009. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem lefekvés előtt szellőztesd ki a fejedet.Vagy menjetek el szpihológushoz..vagy szpihiáterhez(nemtom mi a 2 közötti különbség XD)..gondolom nem iszol előtte semmi olyat,pl. colá-t...nem hinném,hogy mindig innál olyat...sajnos nem tudok jó tanácsokkal jönni,mert nekem nem voltak ilyenek..csak amik jelentenek valamit..emlékszel az álmodra?mert lehet,van valami jelentése..küldj privátot,és lehet meg tudom fejteni,vagy utána járok =)
2009. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszoakt. Azt hiszem az első válaszolónak van igaza. Egy régen dolog miatt parázok, amit elfolytottam, és az álmaimban akar elő törni ...
2009. szept. 16. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
szpihológus? szpihiáter?:DDD magyarság rulz:D
2009. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én citromfű teát iszok lefekvés előtt. Mint akit fejbevágtak úgy alszok :) pedig piszok stresszes korszakomat élem... Nekem bevált. Bogyókba, meg dokikban (ilyen téren) nem hiszek. A tea pedig teljesen természetes, gyógynövény, nem lehet hozzászokni. Én azóta átalszom az éjszakát.. Ha megnyugodtál, és ki tudod aludni magad máris jobban leszel. Nekem bevállt. Hasonló problémám volt... Egy próbát megér, pláne, hogy nem árt.
2009. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek vele ...
2009. szept. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!