Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan álmotok, ami...

Volt már olyan álmotok, ami beteljesült?

Figyelt kérdés

Egy rapper dalszövegein tanultam meg angolul, és egyszer vele álmodtam, h gyerekeink lettek. Ez jó pár éve volt. Most ott vagyok , h multkor megint vele álmodtam és azt mondta, h ne foglalkozzam semmivel, csak tanuljam a nyelvet. ( nem láttam, csak a hangját hallottam ) Igy is most megyek továbbképzésre.. Egy hete megint vele álmodtam ( elhanyagoltam a tanulást ) , azt h keresett, de elkerültük egymást. Eddig nem érdekelt, de mot felkeltette az érdeklödésem. Mit jelenthet ez? elsö és a mostani álmom közt eltelt 5 év.


Ide nem illö válaszokat nem kérek! Köszönöm


2011. aug. 21. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer kiskoromban nagyimnál azt álmodtam, hogy kelkáposztafőzelék lesz az ebéd. És az lett. :D Előző nap biztos hogy nem volt róla szó. Az illata sem volt érezhető a szobában, mert messze van a konyhától... Csak úgy megálmodtam. :) Más álmom nem valósult meg.
2011. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy meghalt egy ismerősöm. Még él, de ...
2011. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És az én álmomról mit gondoltok?
2011. aug. 21. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:
tulságosan beleszerettél a repperbe azt azér álmodsz vele.igy üzengetni meg csak akkor tudna ha elözö életetekbe letvolna valami köztetek de akkor meg neki azóta is élnie kéne szoval kétlem. am vannak álmok amik idövel valora válnak.
2011. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak azt jelentheti, hogy ahogy elhanyagoltad a tanulást, meg "eddig nem érdekelt", de most foglalkozol ezzel a kérdéssel, előjött megint, és azért álmodtál erről. :) Az álmok sosem üzennek úgy, hogy pontosan azt álmodod, ami történni fog. Tudatalattid játszik, egy-egy emlék, és hasonlók. Jelentést nem látok benne, de attól függ ez, hogy te hogy látod, és milyen érzést vált ki benned.

(1. válaszoló)

2011. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
drako! A halál-os álmok mindig beteljesülnek idővel. Akárkiről is álmodunk, hogy meghal, úgyis bekövetkezik egyszer.
2011. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt már nekem is, ami beteljesült.

Egyszer pár éve az akkori legjobb barátnőmmel álmodtam. Részletekre nem emlékszem, de a lényeg az volt, "elvesztettük egymást". Nem tudom, érte-e valami, vagy csak simán összevesztünk.

Mikor ezt elmeséltem neki, csak nevetett, és közölte, ilyen nem fordulhat elő.

Kb egy hónappal ezután ok nélkül összeveszett velem, azóta nem beszélünk.

2011. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szerettem belé, és nem is hanyagoltam el semmit. Csak nem használtam. Nem is igen foglalkoztam vele, csak ahogy álmodtam az ütött szöget a fejembe, h ennyi idö után ilyen jelentéktelen dolog ( vagy nem is tudom , h mondjam ) igy csak pikk pakk elöugrik az agyamból... amugy még él.
2011. aug. 21. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rap-et, az elég ciki.


De előbb utóbb kinövöd.

2011. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! te ne halgass semmit, látom, amit hallgatsz, csak az agyad helyét rombolja!


"elhanyagoltam a tanulást"

Te írtad hogy elhanyagoltad, csak azért gondoltam így. :) Vannak ilyenek, hogy már rég el is felejted, egyszer mégis előjön az a dolog. Szerintem már mindenkivel megesett.

2011. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!