Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy klasszikus kérdés, mi...

Egy klasszikus kérdés, mi volt a legkomolyabb álmotok?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik az amikor megálmodtam a világvégét, nagyon ijesztő volt, de utólag belegondolva a látványt tekintve gyönyörű. Fenn volta ma budai hegyekben és láttam ahogy egy atombomba csapódik Budapestbe, a központi részbe olyan minőségű volt a látvány mintha egy Hollywood-i akciófilmet vetítem volna le magam előtt.


Ami még komoly volt, amikor egyszer részt vettem a II. Világháborúban, elég ijesztő volt;


Még egy kedves első álomemlékem egész kis koromból, egy őzikét nézek ahogy sétál az erdőben és hihetetlen boldog vagyok! :)


2011. okt. 3. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az az álmom, hogy eltűnjön innen a reklám:
2011. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Álltam már a pokol kapujában, bűzlő, vérszagú hullákkal körülvéve, egy kutya kísért oda; láttam egyszer, ahogy megáll az idő, és megragadunk benne ketten, egy förtelmes valaha-volt-emberrel; küzdöttem az életemért élőhalottak között, csak hogy én is közéjük kerüljek, és szemezhessek egy férfi shotguncsövével; láttam a védőangyalom, és megbántam, mikor elhagytam; láttam egy Istent, démoni vigyorral, ahogy kigúnyolt, és elvette tőlem a szerettemet.

Most komolyan egyet kéne választanom?

Utálok álmodni.

2011. okt. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uh, ezek elég kemény álmok. EGyszer régen volt egy időszakom úgy egy hónap vagy kicsit több, amikor minden éjjel rémálmom volt, féltem elaludni mert tudtam hogy megint az lesz, fizikailag és lelkileg is megviselt az az időszak. Ráadásul még gyerek voltam.
2011. okt. 4. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden álmomban van valami rossz érzés, és minden másodikban van valaki vagy valami, ami ki akar csinálni. (Y) Már évek óta.
2011. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Élve elégtem és fájt is. Kívülről láttam magam megsemmisülni. Egy égből jövő tűzcsóva égetett el, valami sziklás helyen, épp menekültem valami elöl.

19L

2011. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pont tegnap álmodtam : 9 éves voltam az álmomban , egy krém reklámarca lettem , elvittek a californiai disneylandbe , minden jó volt meg stb , aztán megakartam mutatni ezt egy másik ismerősömnek is , de akkor már nem engedtek be disneylandbe , lelőtték a barátomat , én elakartam menekülni egy tetőnélküi limuzinnal ( ja az kimaradt ,h azzal vádoltak me engem ,h egy csomó , akkor negyven éves pasast megöltem és akkor még a gyerekeik kicsik voltak , és most amikor már felnőttek a gyerekeik , akkor veleme is végezni ,akart ,de !9! éves voltam !! ) , de egyszercsak a limó átváltozott egy bmw-vé , és akit a sofőrnek hittem - kiderült róla ,h ő is egy olyan pasas akinek én öltem meg az apját , marha gyorsan ment ilyen kanyargós uton , aztán az egyik kanyart már nem vette be és azt mondta : most velem együtt úgy fogsz meghalni ahogy az apám . láttam ahogy felborult az autó , aztán felébredtem mert gondoltam , h meghaltam ,de nem mert este folytatódott az álmom
2011. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!