Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent az valamit, ha az...

Jelent az valamit, ha az álmomban fekete összeaszalódott csecsemők voltak, akiknek a szájában mutatóujj volt?!

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az álmoskönyv szerint a gyerek/csecsemő/kisbaba PLETYKÁT jelent...


Tehát az álomfejtés szerint csúnya nagy ronda pletykára számíthatsz!!!...

Valami olyan lesz rólad pletykálva, aminek nagyon nem fogsz örülni...

Persze, ez csak babona, nem kell hinni benne... :-))

2011. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Régi erdélyi álmoskönyv szerint (igaz, abban nem mutató, hanem hüvelykujj van a szájukban...) jelent lánynak: hamarosan bekövetkező meglepetést, amikor is egy gyönyörű, szakállas öregasszony ugrik a nyakába egy körtefáról, és közben nyers borjúlábakat húz ki a szájából.
2011. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
de mivel ez mutató ujj, ezértnyársfáról, 25 méter magasról fog rádugrani
2011. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 3rdeye ***** válasza:
92%
A vesztedbe rohansz, valamilyen módon éppen rombolod magad. A csecsemő te vagy, és mutatod magadat, hogy összeaszalódtál! A tudatalattid már tudja, hogy valamit nagyon rosszul csinálsz
2011. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Elég groteszk és borzalmas kép.

Én démoni közeledésre gondolnék, de kétlem, hogy sikerült volna hozzád férkőzniük, úgyhogy nyugi :)

2011. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát én befosok ezen xD
2011. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
azt jelenti debil vagy
2011. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel rontást rakott rád valaki.

Keress fel egy jóst és kérj rontáslevételt, de ne valami olcsó kamut. (kb 20000 forintért már nagy valószínűséggel normálisan elvégzik)

2011. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 21:04!


Csak annyira vagyok debil mint amennyire Te... :)

Nem tehetek róla, hogy ilyeneket álmodok!

Vajon minek neveznél, ha hallanád az álmom többi részét?! :)


A válaszokat pedig köszönöm mindenkinek!

2011. aug. 22. 21:32
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, múltkor én is azt álmodtam, hogy megyek anyummal meg pár ismerősömmel lefele egy lépcsőn, de tudtam hogy vigyázni kell mert jöhet a villamos. És akkor jött szembe velünk a "villamos", egy nő húzta, és azt mondta sajnos elütött egy csajt aki nem ugrott félre, még most is ott van a kerekekre ragadva alul, és ahogy ment, húzta maga után a vércsíkot, én meg éreztem a vér undorító szagát és a hányinger kerülgetett hogy ott van alatta valami szétzúzott tetem. De nem láttam. Látod, mind debilek vagyunk :-D Én is.

Miért, mi volt még az álmodban?? :-D

2011. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!