Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent az valamit, ha az...

Jelent az valamit, ha az álmomban fekete összeaszalódott csecsemők voltak, akiknek a szájában mutatóujj volt?!

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 19:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

MentolBogyóRoppancs, tetszik az álmod... :)


Az ujjas babák után elkezdtem menekülni, mert üldöztek. Házakhoz értem, segítségért kiabáltam, kijött egy srác és dulakodtak az üldözőmmel, aki végül feladta mert elfáradt meg megsebesült, de a srácot megvágta egy késsel, amiről kiderült, hogy patkányméregbe van mártva. Mikor elment közölte velem, hogy a srác meg fog halni, ő meg megint eljön értem. A srácot elvitték műtétre, ami nem sikerült. Aztán láttam ahogy boncolják, de nem is az volt, mert belsőségeket nem láttam, csak ahogy a doki leszedi a bőrt róla, ami nem olyan fehér volt mint a hulláknak szokás, hanem olyan sárgás, mintha kivéreztették volna. Szóval láttam amint az oldaláról vágja a bőrt, aztán kupacba tette, majd az arcát is levágta, és az is ment a kupacba, de a szemei még ott voltak, és ha jól emlékszem, engem nézett... :S

Az a poén az egészben, hogy ezt egyszer már álmodtam, igaz ez a mostani egy felturbózott verzió volt... :)

2011. aug. 23. 09:43
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja eszembe jutott, az a sárgás bőr a disznóvágást juttatja eszembe... :S
2011. aug. 23. 09:44
 13/17 anonim ***** válasza:
az ujjas babák nekem rosszabb kép mint ez a boncolós... fogalmam sincs honnan jönnek elő ilyen hülyeségek azokból akik ilyeneket álmodnak, köztük nekem is... :-D ... pl hogy egy nő húzza maga után a villamost lépcsőn felfele és húzza a vércsíkot, mondjuk amennyi horrort már láttam :-D ... már nem lepődök meg semmin... olyan mintha valami szimbolikus kép lenne, közben meg szerintem csak valami elmebaj :-D ... voltak még ilyen álmaid? :-D
2011. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

hát ha jól emlékszem, ilyen mutatóujjas csecsemőt még nem álmodtam, de mint írtam a boncolás már volt... több durvábbra nem emlékszem, szerintem az agyam nem enged emlékezni. :)

amúgy ha álmodok, akkor sosem valami rendes dolgot, hanem totál hülyeségeket, mint hogy uncsitesóm meg valaki elkezd lézerkardozni értem egy virágos réten...! :) kész agyrém...

2011. aug. 23. 17:58
 15/17 anonim ***** válasza:
akkor jó, ha nem általános :-D a réten kardozós szerencsére semmiség :-)
2011. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az álomfejtés egy ősidőkből fennmaradt babona. Mit hoznátok ki a tegnapi álmomból?

Poszt-apokaliptikus környezet, midnen fekete és csak szűrt fényben lehet néhol látni. 3 méteres bogárszerű lények és másfél ember magasságú emberszerű valamik elől bujkálunk, amik ha nem mozdulunk, akkor nehezebben vesznek észre. Végül azért kijutunk a városból és egy romos épületben meghúzzuk magunkat, aminek a plafonjáról gyökerek kezdenek felénk nőni. Az ablakon szeretnék kimászni, de ott egy csontváz próbált bejutni. Később kiderült, hogy a csonti nagyon kedves és nekem adná a csontváz kutyáját. Szerencsére ekkor megszólalt a telefon.


Ui: 29 évesen nem játszok számítógépen, nem nézek baromságokat és még tévém sincsen.

2011. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
:O
2018. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!